(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Перевезення вантажів з Китаю до України стає швидшим – залізницею

22.09.2020

Група логістичних компаній ZAMMLER стала єдиним в Україні офіційним партнером китайського оператора East Line, який запустив прямий контейнерний потяг з Китаю в Україну.

Основною перевагою такого маршруту є термін доставки - у порівнянні з морськими перевезеннями, строки транспортування вантажу скорочуються до 15-20 днів. Українська сторона приймає вантажі в Києві на терміналі «Ліски» з можливістю подальшої доставки “до дверей” отримувача.

"Статус партнера дає ZAMMLER відчутні переваги – це і спеціальні тарифи для наших клієнтів, і преференцію з наявністю місць. Адже зараз всі потяги цього маршруту заброньовані далеко заздалегідь. І попит постійно зростає. Наприклад, ще кілька місяців тому у нас було близько 30 контейнерів у потязі Китай-Україна, а зараз їх кількість сягнула критичного максимуму у 54 платформи" - розказує Катерина Бобошко, керівниця відділу продажів (FS,FA) групи логістичних компаній ZAMMLER.

ZAMMLER GROUP мають у Китаї власне представництво, тож надають клієнтам всі необхідні супровідні логістичні послуги, а також можуть  виконати доставку «під ключ» - забрати вантаж у китайського товаровідправника, провести його сюрвей (перевірку кількості, якості тощо), надати послуги складу (зберігання, перепакування, стікерування), провести митне оформлення, привезти в Україну і доставити на склад клієнта.

Щодо тарифу, то якщо взяти доставку на умовах EXW (зі складу продавця до складу клієнта)  із сусідніх до залізничних станцій провінцій (Nanchang, Wuhan, Shanghai, Ningbo та ін.), різниця між морем і залізницею складатиме $400-450 на контейнері. Весь фрахт контейнера з Наньчану до «Київ-Ліски» коштуватиме біля $3000.

Якщо порушуються графіки поставки, у ZAMMLER передбачено повернення коштів клієнтам, але досі таких випадків не траплялось.  Тож такий вид перевезення набуває все більшої популярності . Наразі потяги із Наньчана прибувають два рази в місяць, а вже з жовтня  почнуть їздити  щотижня.

Усі, хто зацікавився даним сервісом, можуть отримати консультацію та додаткову інформацію за телефоном +38 (066) 656 47 00 та e-mail [email protected]