(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Президент КРТПП відзначила переможців відбіркового турніру з робототехніки

20.02.2019

Президент Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати Ірина Саєнко взяла участь в урочистій церемонії нагородження переможців відбіркового турніру FIRST LEGO League 2019 «Вперед, на орбіту!», що відбувся 9 лютого у Льотній академії НАУ.

У м. Кропивницький турнір проводився вперше, хоча Міжнародна програма FIRST LEGO League відкривала вже 30-й сезон. Вона об’єднує 98 країн світу та налічує до 40 тисяч учнівських команд, які займаються проектною інноваційною діяльністю з використанням сучасних технологій робототехніки.

Мета проекту – надихнути дітей до вивчення STEM-напрямів в освіті, таких як наука, технології, математика, інженерія та програмування за допомогою конструктора LEGO Education.

Загалом у турнірі взяли участь 12 дитячих команд із Кіровоградської, Полтавської,  Дніпропетровської, Одеської, Миколаївської областей віком від 9 до 16 років, щоб проявити свої найкращі якості: розум, кмітливість, спритність, згуртованість і креативність.

Вони презентували своїх роботів, LEGO-моделі й інноваційні ідеї-стартапи на тему «Вперед, на орбіту!», виборюючи першість у  трьох номінаціях: «Проект» (представили власні стартапи розробки); «Основні Цінності» (демонстрували згуртованість команди); «Дизайн Робота» (пояснювали суддям механіку та програмування їхнього робота). І, звичайно ж, змагались роботами з виконання спеціальних місій у «Грі Роботів».

Чемпіоном у Кропивницькому турнірі FIRST LEGO League стала команда PRIME ROBOTICS із ЗОШ № 1 Горішні Плавні, набравши найвищий бал  у «Грі Роботів».

У номінації  «Проект» перемогу здобула  команда LEGO Mafia (ВНКЗ «Балтське педагогічне училище»); у номінації «Основні Цінності» – команда BIT-SAPIENS (НВК «Балтська ЗОШ № 2-гімназія»).

На Всеукраїнський чемпіонат FIRST LEGO League в м. Київ проходять команди: Kids’PlanetLego, PRIME ROBOTICS, LEGO Mafia, ТехноШтурм, SOVENYATA та Robo Legion.

Анонси

Останні новини