м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

UkraineInvest розпочав відбір інвестиційних проєктів для відновлення України

27.09.2022

UkraineInvest розпочав відбір інвестиційних проєктів у пріоритетних галузях для відновлення економіки України: агропереробка, логістика, виробництво будматеріалів та машинобудування.

Готові до реалізації проєкти будуть презентовані інвестиційній спільноті під час заходу Rebuilding Ukraine with the Private Sector: International Investment Fair. Це платформа для ефективної взаємодії урядових організацій, власників інвестиційних проєктів та міжнародної бізнес-спільноти з метою залучення інвестицій та відновлення України. 


Пропозиції, готові до реалізації, будуть відібрані для участі в заході й презентації для потенційних інвесторів. Проєкти на нижчій стадії готовності будуть опубліковані в UkraineInvest Guide –  універсальному довіднику для іноземних інвесторів, які розглядають інвестиційну діяльність в Україні. 

Для участі у відборі заповніть форму за посиланням: https://forms.gle/ByzggiwGVZShpqcr9 
Форма відкрита для заповнення до 10 вересня.
Детальніше про захід: https://bit.ly/3QgpuqK


Україна сьогодні – це нові можливості! Відбудуємо Україну разом! 

 

Теги: підприємництво, ТППУ, кабмін, Геннадій Чижиков, Україна, виставка, Міністерство економіки України, ITC, UkraineInvest, Європейська Бізнес Асоціація (EBA), International Court of Arbitration (ICC), Офіс Президента України

Анонси

Останні новини

Більше новин