Під час заходу розглянули важливі аспекти експорту в Європейський Союз у трьох ключових секторах: харчовому, текстильному та меблевому.
Учасники отримали практичні поради та вказівки щодо вимог, процедур і стандартів для експорту в зазначених галузях.
![](https://ucci.org.ua/uploads/thumbs/64f84e770c053563050019.png)
![](https://ucci.org.ua/uploads/thumbs/64f84eaa81cdb485042070.png)
![](https://ucci.org.ua/uploads/thumbs/64f84edc5a170202524558.png)
![](https://ucci.org.ua/uploads/thumbs/64f84f03968dc432751743.png)
Серед спікерів заходу були:
- Сінтія Рупʼя, Міністерство закордонних справ Республіки Латвії;
- Івета Земніце, заступник директора з ветеринарного прикордонного контролю, надала інсайти в директиви та процедури імпорту продуктів тваринного та рослинного походження до Європейського Союзу;
- Татьяна Гаранча, заступник директора з харчового та нехарчового прикордонного контролю, обговорила важливі стандарти та протоколи для імпорту продуктів харчування нетваринного походження до ЄС.
- Ірена Кнока, керівник відділу у Національній митниці, Державної прибуткової служби, проливає світло на складні формальності імпорту в межах Європейського Союзу.
- Майріта Люсе, видатний член організації Zero Waste Latvia, поділилася інсайтами щодо стійких практик упаковки в ЄС та Латвії.
- Юріс Грікіс, Президент Латвійської асоціації меблів, представив цінні погляди на доступ до ринків експорту в меблевому секторі.
- Іна Бента, експерт з BM Certification, надала важливу інформацію про процеси сертифікації, які є важливими для міжнародної торгівлі.
Експерти, які виступали на вебінарі, мають значний досвід щодо експорту в ЄС, і поділились з українським учасникам надійною та актуальною інформацією, що допоможе їм ефективно планувати свою експортну діяльність при виході на ринок ЄС.
Запис вебінару за посиланням: https://youtu.be/Qmssvb5YFQY
![](blob:https://web.telegram.org/b5ea5ebd-fbd8-4fc0-9246-db3d2b3a1208)
Проєкт «Підтримка інтеграції українських МСП та організацій підтримки бізнесу в Єдиний європейський ринок за допомогою Латвії як точки входу» (LATUA 2) фінансується Міністерством закордонних справ Латвійської Республіки та співфінансується Торгово-промисловою палатою Латвії.