(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

ТОВ "КОНВІ-ПАК" ЗАПРОВАДИЛО ВИРОБНИЦТВО ПАКЕТІВ З ВИКОРИСТАННЯМ ЕКОЛОГІЧНО ЧИСТОГО ПАПЕРУ

28.08.2020

Незважаючи на пандемію у світі та введені на території України карантинні заходи, ТОВ «КОНВІ-ПАК» продовжує працювати, зростати, слідкувати за новими технологіями виробництва, ставати краще і радувати своїх клієнтів екологічно чистими новинками своєї продукції!..

У зв'язку з чим, поспішаємо повідомити Вам приємну новину!

ТОВ «КОНВІ-ПАК» запровадило новий технологічний процес виробництва пакетів з використанням екологічно чистого целюлозного паперу «Гласин».

Гласин – це «розумний папір», що складається з натуральних мінералів і сполучних полімерів. Таке рішення є оптимальним поєднанням жиро-вологостійкості, як у полімерних плівок, здатності тримати форму, як у паперу, та захисних властивостей, як у фольги кашированої.

Завдяки досвіду використання особливої склейки поліпропіленового віконця, ТОВ «КОНВІ-ПАК» розробило паперові пакети з паперовим віконцем, які не лише є дуже якісними та екологічно чистими, а маючи невелику щільність паперу є досить міцними у використанні, та завдяки прозорості паперу надають можливість оцінити зовнішній вид продукції не розкриваючи упаковки.

Перевагою даного виду пакетів є недорога вартість, за рахунок сировини, яка використовується, і подальша можливість вторинної переробки. Папір добре тримає надану йому форму виробленого пакету. Продукти, які зберігаються і транспортуються, залишаються довше свіжими через наявність повітрообміну.

Дані пакети відрізняються 100% екологічністю, на відміну від пакетів з вікном з плівки, а отже сертифіковані для харчової продукції. Згодом даний від продукції зможе замінити пакети вироблені з поліпропілену та поліетилену

ТОВ «КОНВІ-ПАК» дбає про Ваше майбутнє, про майбутнє нашого світу!.. Ми турбуємось про довколишнє природне середовище!...

ТОВ «КОНВІ-ПАК» подбає про Вас і Вашу родину!...