м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

За підсумками першого півріччя 2017 року «АРТЕМСІЛЬ» повністю виконало свої зобов'язання перед державою

25.07.2017

За підсумками першого півріччя 2017 року державне солевидобувне підприємство «Артемсіль» повністю виконало свої зобов'язання перед державою, перерахувавши до бюджетів різних рівнів 166,6 млн. гривень податків і зборів, що на 63% більше показника 2016 року.

Так, у зазначеній сумі тільки відрахування частини чистого прибутку (дивіденди) склали 19,1 млн. гривень.

За перше півріччя 2017 року в зв'язку зі збільшенням доходів підприємства відрахування податку на прибуток і оплата ПДВ зросли в порівнянні з минулим роком в середньому в 4 рази. Так, за цей період податку на прибуток було сплачено 8,8 млн. грн, ПДВ - 31,9 млн. грн.

Крім того, збільшилися відрахування також інших обов'язкових платежів. За пів року податок з доходів фізичних осіб склав 30,6 млн. грн (175,3% до аналогічного періоду минулого року), рентна плата за надра - 27,9 млн. грн (125,4%), єдиний соціальний внесок - 35,4 млн. грн (164,7%), військовий збір - 2,6 млн. грн (172,3%), відрахування в Пенсійний фонд на оплату пільгової пенсіі- 7,9 млн. гривень (100,3% ).

«Ми не тільки сумлінно виконуємо зобов'язання перед державою, а й своєчасно здійснюємо відрахування до місцевого бюджету. З початку 2017 року Соледарська об’єднана теріторіальна громада отримала 46 млн. грн, що на 56% більше показника минулого року. Як містоутворююче підприємство ми розуміємо, що податки - основа розвитку громади і джерело фінансування таких сфер, як освіта, наука, медицина та інших соціальних напрямків», - зазначає керівник «Артемсіль» Вікторія Луценко.

Нагадаємо, що «Артемсіль» за даними Державної фіскальної служби залишається одним з найбільших платників податків України. Підприємство своєчасно проводить відрахування обов'язкових податків і зборів до бюджету, стабільно і в повному обсязі виплачує заробітну плату всім працівникам, виконує соціальні зобов'язання.

Довідка: ДП «Артемсіль» - одне з найбільших підприємств з видобутку і реалізації кухонної солі (NaCl) на території Центральної та Східної Європи. Виробничі потужності підприємства знаходяться в Соледарі (Донецька область). Підприємство експортує продукцію в 19 країн світу.

Теги: Бізнес, підприємництво, Артемсіль

Анонси

Останні новини