(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Запорізька компанія «Тріада ЛТД» демонструє успішну взаємодію індустрії, освіти і науки

20.05.2019

21 травня у Запоріжжі, у ВЦ «Козак-Палац» відкриє роботу щорічна міжнародна виставка «Запорізький Промисловий Форум - 2019», організована регіональною торгово-промисловою палатою за підтримки партнерських організацій.

Один із постійних учасників – компанія «Тріада ЛТД», член Запорізької ТПП. Це розгалужена інжинірингова компанія, що працює з провідними підприємствами України у галузі зварювання. Основний напрям роботи – технології і роботизація зварювальних процесів.

У рамках виставки компанія планує представити спільний проект із Запорізьким національним технічним університетом зі створення і впровадження нової навчальної технології VR/AR.

Над створенням програми студенти і викладачі працювали протягом року на базі лабораторії кіберфізичних систем бізнес-інкубатора університету. На виставці будуть одночасно працювати спеціалісти «Тріада ЛТД» і студенти ЗНТУ, демонструючи реальний роботизований комплекс і його віртуальний аналог, розроблений для навчання майбутніх спеціалістів. Лише одягнувши маску, можна буде зануритися у віртуальне середовище зварювальних процесів.

Рік тому компанія «Тріада ЛТД» взяла активну участь у роботі науково-практичної конференції «Зварювання 2018: наука, освіта, виробництво і бізнес», проведеної в рамках Промислового форуму-2018. Мова йшла про необхідність єднання представників науки, виробництва, бізнесу, освіти.

Сьогодні вже створені освітні програми для студентів вишів, коледжів, на базі техцентру «Тріада ЛТД» проводяться семінари і лабораторні роботи. Ведуться розробки і дослідження у галузі зварювання і розвитку адитивних технологій.

Така спільна робота сприяє підвищенню конкурентоспроможності випускників – майбутніх інженерів, наукових розробок, служить прекрасним прикладом тісної взаємодії індустрії, освіти і науки.

Анонси

Останні новини

Більше новин