(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Запорізький ливарно-механічний завод отримав сертифікат відповідності міжнародному екостандарту

26.06.2019

Виробничі процеси на Запорізькому ливарно-механічному відповідають критеріям міжнародного екологічного стандарту ISO 14001:2015. Такого висновку на основі результатів сертифікаційного аудиту, що пройшов на підприємстві 18-19 травня, дійшли фахівці провідної аудиторської компанії TÜV SÜD. Урочисте вручення сертифікату відбулося 13 червня в Одесі

Під час візиту на Запорізький ливарно-механічний завод представники компанії TÜV SÜD відвідали всі структурні підрозділи підприємства. Фахівці проінспектували технологічні процеси у виробничих цехах, системність в роботі з екологічною документацією, зокрема з реєстрами екологічних аспектів і ризиків, а також заходи, реалізовані в рамках впровадження системи екологічного менеджменту.

Серед конкретних екорішень аудитори виокремили реконструкцію сушильної печі ливарного конвеєра №1, яка дозволила зменшити споживання природного газу на 30%. Також відзначено підхід до роботи з відходами виробництва. Близько 20% використаної горілої землі, що застосовується у приготуванні формувальної суміші, використовується у виробництві повторно.

 

Запорізький ливарно-механічний завод – молоде металургійне підприємство, один з провідних українських заводів, що спеціалізуються на виробництві виливків з чавуну, а також з інших легованих, низьколегованих і високолегованих сталей, металоконструкцій і металевих деталей.
Підприємство випускає широкий асортимент продукції, який включає в себе виливниці для металургійних заводів, будівельні конструкції та металоконструкції для вантажопідйомної техніки, запчастини та збірні вузли. Основними споживачами продукції заводу є підприємства гірничо-металургійної, машинобудівної та інших галузей промисловості.

 

Анонси

Останні новини