м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Запрошення до участі в грантовому конкурсі для мікробізнесу

14.10.2022

Міжнародна організація з міграції (МОМ), Агентство ООН з питань міграції, в рамках реалізації проєкту «Розвиток МСП: економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та відновлення бізнесу» запрошує мікропідприємства взяти участь у програмі грантів.

Ініціатива спрямована на надання підтримки мікропідприємствам, які перемістилися або працюють у Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Тернопільській, Київській, Чернігівській, Сумській та Полтавській областях.

Основною метою проєкту є підтримка економіки України шляхом сприяння збереженню та створенню робочих місць, відновленню виробництва та задоволенню попиту населення на критичні товари та послуги.

Максимальна сума гранту — 4 500 євро у гривневому еквіваленті за обмінним курсом ООН, який змінюється у перший та п’ятнадцятий дні кожного місяця. Поточний курс ООН можна знайти тут: https://treasury.un.org/operationalrates/OperationalRates.php.

Звертаємо увагу, що одержувач гранту самостійно відповідає за сплату всіх податків, зборів, мита та інших нарахувань, пов’язаних із отриманням гранту.

Розглянуті будуть лише заявки мікропідприємств, які мають не менше одного року досвіду роботи (зареєстровані до вересня 2021 року включно) та працевлаштовують до 10 осіб. Подавайте заявку лише, якщо ваш бізнес належить хоча б до однієї зі вказаних нижче категорій:

  1. мікропідприємства, які перемістилися з постраждалих від війни областей України до Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Тернопільської, Київської областей;
  2. мікропідприємства, які працюють у Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Тернопільській, Київській, Чернігівській, Сумській та Полтавській областях;
  3. мікропідприємства, які очолюють жінки та які релокувалися або здійснюють діяльність у Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Тернопільській, Київській, Чернігівській, Сумській та Полтавській областях.

Якщо ваш бізнес належить одночасно до декількох із перерахованих категорій (наприклад, релокований бізнес, який очолює жінка), зазначте всі відповідні категорії, проте подавайте лише ОДНУ заявку.   

Заповніть заявку за цим посиланням: https://forms.gle/VEnx5fHgbLhVPji3A

Кінцевий термін подання запитів на роз’яснення — 17 жовтня 2022 року. Запити на роз'яснення подаються на електронну пошту: [email protected].

Кінцевий термін подання заявок — 31 жовтня 2022 року.

Про результати розгляду заявок будуть повідомлені лише попередньо відібрані мікропідприємства. Мікропідприємства, які потрапили до шорт-листа, отримають сповіщення до 21 листопада 2022 року.

Більше деталей на сайті МОМ.

Теги: Міжнародна організація з міграції (МОМ), Агентство ООН з питань міграції

Анонси

Останні новини

Більше новин