м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Зараз або ніколи?

27.02.2023

Необхідно розуміти, що ніякі революційні зміни не відбудуться, якщо ви продовжуватимете діяти за старими звичками та підходами. Найгірший показник - це залишатися на одному місці.Час змінюватися.

5 ключових змін, які необхідно зробити вже зараз:


1. Підвищити рівень прозорості та доступності інформації

Вам мають довіряти. Замість мінімального обсягу інформації, яку потрібно оприлюднювати, необхідно прагнути до максимальної прозорості та доступності інформації. Люди просто не захочуть взаємодіяти з компаніями, діяльність яких закрита та невідома.

2. Покращити ефективність корпоративного управління

Ви повинні зрозуміти, що якісне корпоративне управління є не витратою, а інвестицією в майбутнє компанії. Це стосується всіх сфер діяльності бізнесу: створіть ефективну систему контролю та звітності, підвищіть рівень відповідальності керівництва та зробіть корпоративне управління гідним часу, в якому ми живемо.

3. Розробити стратегію управління ризиками

Ви повинні бути готовими до ризиків, які можуть виникнути через недбалість, неправильне управління або зміну ринку. Інвестори не хочуть брати ризик, тому ви повинні розробити стратегію управління ризиками і зменшити можливість виникнення негативних наслідків для компанії.

4. Залучити незалежних експертів

Залучайте незалежних експертів для аудиту та оцінки ризиків, та розробки стратегії управління ризиками. Це допоможе компанії виявити та виправити свої слабкі місця та стати перевагою у конкурентній боротьбі за інвестиції.

5. Фокус на довгостроковість та стійкість

Ви повинні прагнути до розвитку таких стратегій, що спираються на ретельне дослідження ринку та інноваційні технології, а також на здатність адаптуватися до змін в економічному та соціальному середовищі. Збалансована стратегія розвитку допоможе вашій компанії зберегти конкурентоспроможність протягом тривалого часу.

Кожен з нас має неабияку роль у створенні мирної та незалежної України. І якщо ми дійсно хочемо змін, то найважливіше - це почати змінюватись ВЖЕ! Або ніколи…

Давайте змінюватися разом. Візьміть своє майбутнє у свої руки!

Дізнатися як це зробити - https://drive.google.com/file/d/10SnNvQrC9ecK_erOSFhPCzLo12b3m5Un/view?usp=sharing

Анонси

Останні новини

Більше новин