м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Анна Винниченко, офіційний представник Торгово-промислової палати України в Польщі.

31.10.2023

Керівник міжнародної компанії InterTradeAgency

Керуючий партнер WinnerLex Attorneys-at-Law 

+48 886 331 473
+38 098 582 67 17
[email protected]
Візитна картка: https://qrco.de/bdQ6Gs  

Невеличка примітка:

 • Спеціаліст у сфері комерційного права та захисту бізнесу, провідний спікер бізнес-платформ, конференцій та воркшопів, спеціалізується на розробці та побудові складних юридичних структур для бізнес-проектів у сферах FMCG, виробництва, агробізнесу, будівництва та важкої промисловості, юридичному супроводі угод M&A, операцій з нерухомістю та зовнішньоекономічної діяльності.
 • Має понад 20 років досвіду роботи в галузі права, з них 13 років керує адвокатським об'єднанням "ВіннерЛекс", яке спеціалізується на юридичному супроводі бізнесу.
 • Юридичний партнер транспортно-експедиторської компанії Autolegion Sp. z o.o. (Польща) з 2018 року.

Як офіційний представник Торгово-промислової палати України в Польщі, спираючись на свій професійний досвід, вона прагне зміцнювати двостороннє співробітництво між бізнес-спільнотами України та Польщі. Пошук ділових партнерів та налагодження взаємовигідних бізнес-відносин є одним з найефективніших кроків для досягнення цієї мети. 

Завдяки тривалій присутності в польському бізнес-середовищі та багаторічному досвіду надання послуг бізнес-клієнтам в Україні, компанія може надати пряму підтримку та професійну допомогу для сприяння ефективному діловому діалогу та налагодженню комунікаційних зв'язків у реалізації нових експортно-імпортних можливостей між Польщею/ЄС та Україною. 

Водночас, вона також вбачає важливу місію у забезпеченні більш активної участі українських виробників у виставках та інших презентаційних заходах, що проводяться в Польщі, а також у сприянні співпраці між регіональними палатами Польщі та України в організації спільних ділових заходів (семінарів, круглих столів, B2B, B2C) для обміну досвідом та відкриття нових бізнес-можливостей між країнами.

Можливості для співпраці:

 1. Координація дій з органами влади та діловими колами України та Польщі з метою залучення інвестицій в Україну та розширення торговельно-експортних операцій.
 2. Організація та участь у бізнес-заходах з польськими компаніями та представниками різних галузей (семінари, круглі столи, B2B, B2C) для обміну досвідом та відкриття нових бізнес-можливостей між країнами.
 3. Комерційне посередництво на ринках ЄС та України:
 • Пошук бізнес-партнерів для нових можливостей експорту/імпорту між Польщею/ЄС та Україною
 • Просування українських товарів на польський ринок FMCG (роздрібні мережі, оптовики, супермаркети тощо)
 • Представлення інтересів клієнтів у переговорах та угодах
 1. Юридичні консультації з питань ведення бізнесу:
 • Обслуговування бізнес-інтересів клієнтів з Польщі в Україні.
 • Підтримка бізнесу в Польщі.
 1. Просування транспортно-логістичних рішень в Україні та ЄС.
 2. Залучення партнерів для фінансування торгових операцій.
 3. Консультування та розробка проектів із залучення фінансування для розвитку бізнесу в рамках польських та європейських програм.
 4. Консультування з питань купівлі-продажу земельних ділянок в Польщі з метою інвестування, аналіз земельних та іпотечних реєстрів, аналіз ризиків.
 5. Консультування з питань призупинення/продовження періодів валютного контролю.
 6. Переддоговірна перевірка контрагентів у Польщі/ЄС/Україні.

Тому, якщо представники бізнесу зацікавлені у торговельно-економічному співробітництві у форматі Україна-Польща/ЄС, запрошуємо Вас заповнити форму за посиланням https://forms.gle/nYs6DLXg6R8zvtws8 та надати детальну інформацію про товари чи послуги, на які є попит або пропозиція. Отримавши цю інформацію, ми зможемо надати оперативний зворотній зв'язок щодо потенційних стейкхолдерів, адже головне для українського бізнесу - налагодити контакти та обрати надійного партнера, співпраця з яким допоможе досягти бажаних результатів.

Теги: Польща, представник ТППУ, ТППУ

Анонси

Останні новини