м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

АРТЕМ ГОНЧАРЕНКО: ЧИ МОЖНА ОТРИМАТИ КРИПТОВАЛЮТУ В УКРАЇНІ?

12.02.2018

Керівник компанії Bitmintech про те що таке криптовалюта, звідки вона береться і які перспективи її в найближчому майбутньому.

Теми криптовалюти та блокчейну стали одними з найбільш трендових у 2017 році.  У цій статті ми спробуємо пояснити механізм роботи криптовалют і можливості заробітку на них.

Уперше термін «криптовалюта» з’явився у 2009 році внаслідок появи платіжної системи Bitcoin, розробленої не відомою до цього часу людиною під псевдонімом Сатосі Накамото.

У перший рік існування bitcoin не мав практично ніякої цінності, курс коливався у межах 700–1600 btc за 1 долар США. Протягом наступних чотирьох років ситуація багаторазово змінювалася.

2013-й став доленосним для bitcoin. На початку року була подолана позначка в $31 за 1 bitcoin, буквально через 2 місяці планка піднялася до $100, а до кінця року курс уже становив $1200 за одну електронну монету.

Криптовалюта – це цифрові безготівкові гроші, за допомогою яких можна купувати і продавати товари через Інтернет.

Для кожної криптовалюти існує свій ліміт алгоритмів. Для bitcoin – 21 000 000. Це і є цінністю криптовалюти.

Одним із способів отримання криптовалюти є майнінг (від англ. – mining). Майнінг заснований на вирішенні комп’ютерних завдань і розшифровці подальшого блоку ланцюжка для отримання винагороди у вигляді відповідних цифрових монет (іншими словами, майнінг – це участь у подтримці систем взаєморозрахунків у мережі Інтернет, заснованих на технології Блокчейн). Блокчейн – це технологія розподіленого реєстру. Валюта зберігається децентралізовано і розподілена по електронних криптогаманцях користувачів. Кожна нова криптомонета створюється у результаті побудови хешпослідовності з урахуванням попередньої історії транзакцій. Тобто, за допомогою спеціальної комп’ютерної програми відшукується правильна послідовність чисел, відповідна алгоритму всередині мережі криптовалюти. У результаті рішення майнер видобуває криптомонету – набір зашифрованої інформації.

Майнінг можна поділити на 6 основних етапів:

  • майнер запускає в генерацію випадково підібраний набір цифр;
  • дані потрапляють до мережі й обробляються;
  • відбувається сортування криптомонет по блоках;
  • добирається унікальний ключ – буквено-цифровий код із символів різних регістрів (хеш);
  • мережа з криптовалютою приймає утворений код – це означає, що задача вирішена. В результаті майнер отримує винагороду;
  • кожен черговий хеш з’єднується у нерозривному ланцюгу з попереднім.

Займатися здобуванням криптовалюти у мережі може кожен бажаючий. Потрібні лише правильно зібране комп’ютерне обладнання необхідної потужності і спеціальне програмне забезпечення.

BITMINTECH – український виробник обладнання для здобування криптовалют.

Ми збираємо для вас краще обладнання для майнінгу, яке вже після включення у мережу генерує стабільний прибуток. Розмір вашого прибутку залежить тільки від кількості обладнання і його потужності.

BITMINTECH – це висока виробнича потужність, технічна підтримка і гарантія якості. Також ми надаємо можливість придбання готового майнінг-бізнесу. Наше обладнання прослужить мінімум 4 роки без необхідності в амортизації. Це 48 місяців безперервної роботи в мережі. За наймінімальнішого коефіцієнту зростання криптовалют придбане обладнання окупиться швидше, ніж якщо ви відкладете суму його вартості на півроку на депозит.

Ви купуєте у нас зібране, належним чином налаштоване і протестоване устаткування. На всі комплектуючі є заводська гарантія. При передачі обладнання інженери BITMINTECH навчать вас усім особливостям роботи з майнерами та догляду за ними.

Зараз ми з вами стоїмо біля витоків розвитку блокчейну і криптовалют. Саме тому наша команда взялася за створення устаткування для майнінгу. Відкрийте нову еру можливості блокчейн-технологій разом із нами! Ви завжди можете звернутися за безкоштовною консультацією до наших фахівців за телефонами: +38 (095) 280-10-80, +38 (067) 230-59-08.

 

Теги: експертна думка

Анонси

Останні новини

Більше новин