м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Створено Інтегральну платформу відбудови бізнесу Rebuild Business Joint Platform

31.05.2023

Щодо створення Інтегральної платформи відбудови бізнесу Rebuild Business Joint Platform

Міжнародна спільнота високо цінує зусилля України щодо захисту свободи і демократії. Країни ЄС та світу надають потужну підтримку для того, щоб ми могли здобути перемогу.

Але не менш активно міжнародна спільнота збирається допомагати Україні і на етапі післявоєнного відновлення.

І сьогодні постає питання - на яких засадах буде відбутися така підтримка? Як забезпечити інклюзивність долучення бізнесу, справедливість і ефективність у відшкодуванні збитків?

І головне – як вийти з руїни на новий сучасний рівень технологічного розвитку? Як стати сучасною високотехнологічною, соціально та екологічно відповідальною країною?

Процеси, які спостерігають в інформаційному просторі і пильно відстежувалися фахівцями відповідей на ці питання поки що не дають.

Органи влади сформували та представили на розгляд міжнародних донорів пакет проектів післявоєнного розвитку.

Під час підготовки до конференції донорів у Лугано активізувалася і заявила про своє місце в процесах відбудови широка громадськість. В системі «Дія» запущено реєстр фіксації збитків та втрат фізичних осіб.

Коаліція українських і міжнародних громадських організацій, ініціатив, державних установ та активістів RISE у співпраці з органами влади запустила систему для акумуляції проектів відновлення DREAM,

об‘єднавши державні цифрові реєстри, системи та сервіси, які забезпечують роботу з проектами на різних етапах циклу.

Однак у бізнеса і зокрема, в середовищі аграрних підприємств, лишається маса питань.

Широким верствам бізнесу поки що не зрозуміло яке місце відводиться саме їм в процесах відновлення за рахунок коштів міжнародних донорів, хто і як компенсувати їхні збитки.

В відповідь на потреби часу, за ініціативи низки галузевих асоціацій аграрного сектору в Торговопромислової палати України 15 травня 2023 року пройшла робоча зустріч представників аграрного

бізнесу, наукових та експертних кіл. Обговорювалися шляхи, механізми та методи післявоєнного відродження економіки України.

Була надана оцінка поточного стану справ, окреслена інфраструктура, необхідна для швидкого та успішного відновлення діяльності бізнесу, обговорені організаційні питання формування інклюзивної інфраструктури,

яка забезпечує комунікацію між бізнесом, донорами, фахівцями, позбавлену штучних бар‘єрів та корупції.

Учасники робочої зустрічі наголосили на необхідності формування Стратегії відбудови вітчизняного бізнесу всіх напрямів, організаційно-правових форм та структури власності.

Також було погоджене створення на майданчику ТППУ інтегральної платформи відбудови вітчизняного бізнесу Rebuild Business Joint Platform, за участю всіх зацікавлених сторін.

Зазначалося, що ідея Інтегральної платформи відбудови бізнесу полягає у наданні можливості вільного спілкування міжбізнесом та надавачами ресурсів і супроводу такого спілкування професійними послугами

консультантів з розробки проектів, перекладачів, оцінювачів, юристів, аудиторів, освітян, тренерів та менторів, фахівців з незалежного оцінювання результатів реалізації проектів.

Передбачається, що в основу діяльності Rebuild Business Joint Platform буде покладена економічна і організаційна модель, яка забезпечить інклюзивність та стале функціонування.

Учасники робочої зустрічі висловили надію, що поява саме інклюзивної, децентралізованої комунікаційної платформи, побудованої на принципах електронного самоврядування найкращим

чином продемонструє здатність українського суспільства і бізнесу до самоорганізації.

Що саме такий підхід відповідає сподіванням міжнародної спільноти щодо ефективного та прозорого освоєння наданих ресурсів.

Інтегральна платформа відбудови бізнесу Rebuild Business Joint Platform працюватиме на базі Торгово-промислової палати України.

Найближчим часом вона буде анонсована на міжнародних конференціях з відбудови України.

Запрошуємо всіх зацікавлених осіб до співпраці.

За подальшою інформацією звертатися до:

• Торгово-промислова палата України [email protected]

• Аналітичний центр Аграрного союзу України [email protected]

Файл прес-релізу 

 

Анонси

Останні новини