(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Бізнес-сніданок «Експорт до Балканських країн»

21.03.2019

Представник ТПП України в Балканських країнах Юрій Куренков поділився з херсонськими підприємцями тонкощами роботи в цьому регіоні ЄС.

Херсонська ТПП всіляко допомагає бізнесу освоювати нові ринки, знаходити потрібну інформацію та встановлювати корисні контакти, і продовжує організовувати для своїх членів цікаві зустрічі у форматі бізнес-сніданку.

На бізнес-сніданку 19 березня 2019 р. гостем Палати був представник ТПП України в Балканських країнах Юрій Куренков, який поділився з херсонськими підприємцями тонкощами роботи в цьому регіоні ЄС.

Особлива увага була приділена вільним економічним зонам Болгарії, можливостям промислової кооперації та відкриття власного бізнесу, бо саме в Болгарії більш привабливе оподаткування у порівнянні з іншими країнами Євросоюзу. Також Болгарія є важливим ринком збуту української продукції та найбільшим торговельно-економічним партнером України в Балканському регіоні.

За словами пана Куренкова, ринок Балканських країн і Болгарії зокрема насичений свіжою агропродукцією власного або європейського виробництва, і для українського виробника конкуренція тут буде дуже високою. Більш перспективним видається  експорт вітчизняних перероблених і харчових продуктів – борошна, овочевої консервації тощо, продукції машинобудівної, металургійної, хімічної галузей, суднобудування, надання послуг – будівничих, монтажних, туристичних тощо.

Як свідчить досвід, для багатьох компаній вдалим бізнес-кроком стає створення спільних підприємств на території Балканських країн. Наприклад, в Болгарії на сьогодні зареєстровано близько 600 компаній з українським капіталом. Сприятливим фактором для бізнесу на Балканах є можливість роботи у вільних економічних зонах із вдалим географічним розташуванням, зокрема ВЕЗ Бургас на болгарському узбережжі Чорного моря. У Бургасі наразі розбудовують великий логістичний центр поруч з морським портом, що має безпосередній доступ до автостради, національної залізничної мережі і аеропорту Бургас.

Тема і формат бізнес-сніданку викликали жвавий інтерес у підприємців. Дуже приємно відзначити, що по завершенні заходу учасники активно спілкувалися не тільки з паном Куренковим, але і між собою, ділилися власним досвідом експорту і слушними практичними порадами.

В якості ключового дієвого елементу інфраструктури підтримки бізнесу Херсонщини, Херсонська ТПП буде і надалі знайомити своїх членів з особливостями перспективних ринків та створювати можливості для продуктивного нетворкінгу, і запрошує надсилати пропозиції щодо тематики наступного бізнес-сніданку.

 

Анонси

Останні новини

Більше новин