м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Чернівецька ТПП співпрацюватиме з Союзом українців Румунії

07.11.2022

4 листопада 2022 року в Чернівцях відбулась робоча зустріч керівництва Чернівецької торгово-промислової палати з делегацією Союзу українців Румунії, на чолі з головою СУР, депутатом парламенту Румунії Миколо-Мирославом Петрецьким.

На початку зустрічі президент Чернівецької ТПП Василь Ляхович висловив вдячність керівництву Союзу українців Румунії за політичну, моральну та матеріальну підтримку, яку наша країна і Чернівецька область, зокрема, отримує від української діаспори Румунії. Відзначено, що в рамках нинішнього візиту до Чернівців румунська делегація передала для обласних установ соціального спрямування області 10 генераторів.

Відповідно до раніше досягнутої домовленості, президент палати Василь Ляхович та голова СУР Микола-Мирослав Петрецький, у присутності голови Чернівецької обласної військової адміністрації Руслана Запаранюка та заступника Чернівецької обласної ради Михайла Павлюка, підписали протокол про співпрацю між очолюваними організаціями.

Документ, серед іншого, передбачає взаємодію сторін в розвитку торгово-економічних зв’язків між представниками ділового середовища України та Румунії, заохочення взаємовигідного інвестиційного співробітництва, сприяння в налагодженні економічних та культурних контактів між українськими громадами Румунії та територіальними громадами Чернівецької області, підтримку культурних та освітніх заходів українців Румунії.

В ході обговорення стану реалізації домовленостей, досягнутих під час зустрічі підприємців регіону з керівництвом Союзу українців Румунії (15 липня 2022 року) було наголошено на необхідності організації найближчим часом на базі Чернівецької торгово-промислової палати економічного форуму представників бізнес-середовища з числа етнічних українців Румунії та підприємців України.

Анонси

Останні новини

Більше новин