(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Дніпропетровщина стала першим регіоном, який відвідав новий Посол Республіки Корея в Україні

10.09.2021

Під час зустрічі Президента Дніпропетровської торгово-промислової палати Віталія Жмуренка з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Корея в Україні паном  Хьонг  Те Кімом обговорили можливості подальшої співпраці Республіки Корея з Дніпропетровським регіоном і, зокрема, Дніпропетровською ТПП.

Президент Віталій Жмуренко презентував Палату і Дніпропетровську область, зазначивши, що Дніпропетровщина є одним з найважливіших регіонів України і має потужний економічний та індустріальний потенціал. А за залученням інвестицій займає друге місце в Україні після Києва.  

За перше півріччя 2021 року зовнішньоторговельний оборот між Дніпропетровською областю і Кореєю  склав 24,4 млн дол. США і це становить 6% усього торговельного обігу між Україною і Республікою Корея. П'ять років тому експорт товарів Дніпропетровської області у Корею складав 46 млн дол. США, сьогодні ж – тільки 0,5. Тому потенціал розвитку великий.

«Наше завдання, - сказав Віталій Жмуренко, - розвивати експорт регіону. Корейський напрямок – цікавий і важливий. І ми маємо для його розвитку усі можливості. Дніпропетровщина – це українська столиця ракетобудування, це металургія, машинобудівництво, сільське господарство. Майданчик для роботи дуже великий і перспективний».

Також на зустрічі була обговорена пропозиція можливості делегування частини функцій Корейського бізнес-центру в Києві KOTRA в центрально-східну частину України з офісом у Дніпрі при Дніпропетровській ТПП.

Йшлося й про встановлення зв’язків Дніпропетровської ТПП з Корейською торгово-промисловою палатою та Корейською асоціацією імпортерів з метою налагодження взаємовигідних зв'язків для розвитку бізнесу країн.

Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Корея в Україні пан  Хьонг Те Кім, зазначив, що Дніпро – це перше українське  регіональне місто, яке відвідує корейська делегація. В планах на 2022 рік – організація Українсько-Корейського форуму у Дніпрі, до розробки детального плану  якого запрошується і Дніпропетровська ТПП.  

2022 року планується обмін бізнес-делегаціями. Представники Південної Кореї виявили велику зацікавленість у продовженні співпраці в аерокосмічній сфері і експорті сільськогосподарської продукції регіону.   

«Економіку роблять в регіонах, - зазначив наприкінці зустрічі Президент Дніпропетровської ТПП Віталій Жмуренко, - тому ми готові до співробітництва в усіх напрямках!»

 

Анонси

Останні новини