(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Донецька ТПП підтримує талановиту молодь

09.06.2021

Днями відбувся локальний конкурс проєктів «Стартап-школа Sikorsky Challenge: сприяння інноваційному розвитку та підприємницькій діяльності стартапів у цільових університетах Донецької та Луганської областей», який здійснюється за підтримки Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України», у стартап-школі «Sikorsky Challenge Краматорськ» протягом лютого-травня 2021 р. відбулося навчання двох груп стартаперів.

Результатом навчання стала підготовка 10 різнопланових стартап-проєктів (на рівні реалізації від ідеї до готового продукту).

Проєкти, розроблені слухачами стартап-школи «Sikorsky Challenge Краматорськ», було представлено на конкурсі стартап-проєктів у Донбаській державній машинобудівній академії.
Члени журі, серед яких був директор Центру розвитку малого і середнього підприємництва Донецької ТПП Олег Бедзай, обрали переможця.

Всі проєкти були представлені на достатньо високому рівні, що зумовило гостру боротьбу за призові місця серед проєктів, що пройшли до фіналу Регіонального конкурсу стартап-шкіл Sikorsky Challenge, який відбудеться в жовтні поточного року.