м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Допомагаємо підприємцям і стартаперам у створенні та розвитку бізнес-ідей

27.11.2024

20-21 листопада тренінг Проєкту «EntreComp+ — підприємницькі компетенції, які дозволяють бізнесу розширити рамки» присвятили темі власної справи, а саме — пошуку ідей і старту бізнесу.

Ініціативу реалізують Торгово-промислова палата України, Донецька та Запорізька ТПП в межах проєкту Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні «Зміцнення членських бізнес-об’єднань мікро-, малих і середніх підприємств в Україні», що реалізується у співпраці з Міністерством економіки України та за підтримки Швейцарії.

Розібратись, як знайти вдалу ідею та почати діяти, допомагала бізнес-тренерка, консультантка з грантового менеджменту та фандрейзингу, PhD Марина Дубініна. 

Експертка розповідає: «Захід орієнтований і на стартапи, і бізнес, які продовжують працювати під час війни, шукають нові напрями розвитку. Це відповідь на запити наших учасників, які потребують підтримки, допомоги у вирішенні практичних питань».

Під час тренінгу розглянули актуальні варіанти бізнес-ідей для підприємців, шляхи їх генерування, а також детально обговорили, як правильно зробити перші кроки та вдало розпочати власну справу.

Головна умова — кожна бізнес-ідея повинна розв’язувати певну проблему цільової аудиторії і приносити прибуток.

Марина Дубініна радить зробити чек-ліст з 10-15 ідей, а вже потім обрати найжиттєздатнішу.

Основні варіанти генерації ідей для бізнесу:

  • Формулювання ідеї на основі власного досвіду, освіти, компетенції.
  • Розробка задуму за допомогою аналізу ситуації в певній галузі, в якій є попит.
  • Придбання франшизи.

Разом зі спікеркою учасники наводили приклади ідей для бізнесу. Зокрема, мова йшла про виготовлення сублімованої їжі, джемів, вирощування мікрозелені, переробку меду, відкриття мініпекарні, кав’ярні, кондитерської, пошиття та ремонт одягу тощо.

Експертка радить бажаючим започаткувати власну справу активно переглядати подкасти, тематичні YouTube-канали, щоб знайомитись з трендами, популярними бізнес-напрямами та досвідом успішної побудови власної справи.

Від ідеї до втілення її в життя. Значну увагу присвятили маркетингу і фінансам. Адже бізнесу потрібно надати видимості, а фінансовий план має врахувати всі деталі та розрахунки від вартості старту бізнесу до строку окупності інвестицій.

Головні правила фінансового планування такі: 

  • врахувати все;
  • прибутки планувати песимістично;
  • витрати — макимально.

Тему розвитку бізнесу продовжимо вже наступного тижня. 27-28 листопада запрошуємо на другий тренінг від Марини Дубініної на тему: «Успішна грантова заявка: втілюй мрії в життя».

Працюємо з 10:00 до 13:00.

Місце проведення: онлайн-платформа «ZOOM».

Участь у заході є безкоштовною.

Долучайтесь і посилюйте ваші підприємницькі компетенції разом з нами!

Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://entrecomp.pulse.is/

Є питання?! Пишіть на пошту [email protected].

Відповідальність за зміст цієї публікації несе виключно автор. Точка зору автора не обов’язково відображає точку зору донора.
 

Довідково
Цю публікацію було створено в межах швейцарсько-українського Проєкту «Зміцнення членських бізнес-об’єднань мікро-, малих і середніх підприємств в Україні», який впроваджується Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні у співпраці з Міністерством економіки України і за підтримки Швейцарії.

 

Теги: ТППУ, Донецька ТПП, тренінг, ПРООН в Україні, Запорізька ТПП

Анонси

Останні новини