(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

«Еко Форум – 2020»: більше 10 локацій у ВЦ «Козак-Палац», онлайн - зі світом

15.10.2020

Cьогодні, 15 жовтня у виставковому центрі «Козак-Палац» стартував IV екологічний форум «Еко Форум – 2020», який об’єднав експертів з питань охорони довкілля, представників бізнесу, науки, освіти. Вже традиційно цей актуальний захід залучає до дискусії широке коло не тільки українських, але й закордонних експертів. Не є виключенням і цьогорічний форум, але – вже в нових реаліях, з чисельними онлайн-включеннями спікерів з країн Європейського Союзу, онлайн-трансляціями основних подій заходу.

Організаторами «Еко Форуму-2020» виступають Запорізька міська рада, Запорізька торгово-промислова палата, за підтримки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Міністерства освіти і науки України, Комітету підприємців з питань природокористування та охорони довкілля при ТПП України, Запорізького обласного союзу промисловців і підприємців (роботодавців) «Потенціал», Місцевої асоціації органів місцевого самоврядування «Регіональний центр розвитку спроможних територіальних громад Запорізької області».

Проведення форуму підтримали міжнародні партнери: Проєкт ЄС «Угода мерів – Схід», Фонд ім. Гайнріха Бьолля, Бюро Київ-Україна.

У заході беруть участь більше 80-ти українських і закордонних спікерів, у ВЦ «Козак-Палац» протягом трьох днів заплановано понад 20-ти подій, важливих для бізнесу, економіки Запоріжжя і регіону, всіх запоріжців.

Головною темою цьогорічного заходу обрано кліматичні зміни, їх вплив на світові, українські та регіональні економіки. Зокрема, під час заходу вже відбулося підписання Європейської ініціативи «Угода мерів щодо клімату та енергії». Також учасники форуму приєднаються до всеукраїнського проєкту «Озеленення України» і акції «Мільйон дерев за 24 години» та висадять нові дерева на вулицях і площах Запоріжжя.

У програмі «Еко Форуму»:

  • Пленарне засідання «Кліматична політика-2020: законодавство, реформи, екологічні перспективи».
  • Кліматична конференція.
  • Дискусія «Зелений бізнес», присвячена новим ринковим можливостям та інноваційним продуктам.
  • Засідання Комітету підприємців з питань природокористування та охорони довкілля при Торгово-промисловій палаті України.
  • Профільні сесії з енергоефективності, управління водними ресурсами, інноваційних технологій захисту довкілля, атмосферного повітря, управління побутовими та промисловими відходами.
  • Спеціалізовані секції громадського об’єднання «Екосенс».

Під час «Еко Форуму» відбудеться онлайн-зустріч між запорізьким бізнесом і дипломатами – учасниками Міжнародного трейд-клубу. Організація більше 25 років об’єднує в Україні торгових і економічних радників посольств 40-ка країн. Тема обговорення і пошуку нових ділових контактів – екологія і енергозбереження.

Активну участь у форум беруть вищі навчальні заклади. Зокрема, заплановано проведення Всеукраїнського конкурсу наукових робіт «Інноваційні технології адаптації промислових регіонів до змін клімату». До збірника наукових праць, що виданий у рамках «Еко Форуму - 2020», увійшли роботи понад 200 авторів з усієї України.

Невідємна складова заходу – спеціалізована екологічна виставка «ЕКО -2020».

Експозиції презентують екологічні розробки від промислових компаній Запорізького регіону: ПАТ «Український графіт», АТ «Запорізький завод феросплавів», ПАТ «Запоріжсклофлюс», представники малого та середнього бізнесу, комунальних підприємств: КП «Водоканал», Концерн «Міські теплові мережі», ТОВ «Вельтум Україна», КП міського електротранспорту «Запоріжелектротранс». А також - сучасні системи енергозбереження та опалення, рішення з альтернативної енергетики та раціонального використання природних ресурсів, енергоощадні технології у будівництві. По-справжньому творчі експозиції - фотозони обіцяють продемонструвати Запорізький міський ботанічний сад і «Зеленбуд».

Форум відбувається з дотриманням карантинно-санітарних вимог. Для комфорту й безпеки відвідувачів та учасників у «Козак-Палац» створені всі необхідні умови.

Офіційний сайт форуму: www.ziif.in.ua

Подія у мережі Facebook / онлайн-трансляція: https://www.facebook.com/events/540727156853441

Адреса виставкового комплексу «Козак-Палац»: м. Запоріжжя, вул. Перемоги, 70-б.

Контакти: (061) 213-50-26, (099) 77-96-431, forum_ztpp@cci.zp.ua

Анонси

Останні новини