(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Гродно та Херсон зміцнюють міжрегіональну співпрацю

06.03.2020

Торговельні відносини з сусідньою Білоруссю є для України традиційними, але з кожним роком відкриваються нові шляхи і можливості для їх розвитку. Херсонська торгово-промислова палата є не лише учасником, але й ініціатором багатьох бізнес-зустрічей з білоруською діловою спільнотою.

Минулого року делегація ділових кіл Херсонщини, на чолі з президентом Херсонської ТПП Вікторією Остроумовою, здійснила декілька масштабних бізнес-місій до чотирьох регіонів Білорусі: Гомельського, Гродненського, Брестського та Вітебського. Цього року, білоруські партнери запланували низку візитів у відповідь.

18-20 лютого 2020 р. в Херсоні перебувала бізнес-делегація з м. Гродно (Білорусь). яку очолював Гродненський міський голова Мечислав Гой та президент Гродненського відділення БелТПП Мирослав Саросек. В рамках візиту, 19 лютого у Херсонській ТПП відбулась контактна біржа – зустріч білоруських бізнесменів з потенційними партнерами з Херсонщини.

Потенціал Гродно був представлений сільськогосподарським й торговим машинобудуванням, харчовою промисловістю, виробництвом паперу. У фокусі зустрічі – питання активізації співробітництва, обмін досвідом, пошук партнерів та встановлення бізнес-контактів між регіонами двох країн. Окрім контактної біржі у ТПП, білоруська делегація взяла участь в офіційних зустрічах з першими особами Херсонської мерії та обласної державної адміністрації.

«Ми багато чого продаємо Україні, але й багато чого закуповуємо, і готові до подальшої співпраці. Народилась думка відкрити авіасполучення між Гродно і Херсоном. Чому б лоукосту не з’єднати наші міста? У нас є чудова здравниця у сосновому бору, а до вас гродненці могли б літати на відпочинок на морських узбережжях», – відзначив міський голова Гродно Мечислав Гой.

Наприкінці березня Херсонська ТПП очікує ще одну делегацію з Гродненської області, тож сподіваємося на успішне продовження розпочатого бізнес-діалогу.

Анонси

Останні новини