(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Херсонський бізнес має намір посилити присутність на ринку Білорусі

06.05.2019

Протягом квітня 2019 р. делегація ділових кіл Херсонщини на чолі з президентом Херсонської палати Вікторією Остроумовою здійснила дві насичені бізнес-місії до чотирьох регіонів Білорусі: Гомельського, Гродненського, Брестського і Вітебського.

Перша зустріч в рамках бізнес-місії відбулася 8 квітня на базі давнього партнера Херсонської палати – Гомельського відділення Білоруської ТПП. Президент ХТПП Вікторія Остроумова та заступник гендирекора ГВ БТПП Борис Гущин обговорили умови участі херсонських товаровиробників у ХХ Міжнародній багатогалузевій виставці «Весна в Гомеле», що відбудеться 23-26 травня ц.р.                                             

9 квітня херсонська делегація відвідала Гродно. За результатами перемовин з генеральним директором Гродненського відділення БілТПП Мечиславом Костюком, палати Херсонського та Гродненського регіонів уклали Угоду про співробітництво. Також члени делегації зустрілися з головою райвиконкому у м. Щучин (Гродненська область) Сергієм Ложечником та відвідали Щучинський маслосирзавод, ознайомились з виробничими потужностями та продукцією підприємства.

11-12 квітня делегація взяла участь у заходах IV Міжнародного форуму-виставки ділових контактів «БРЕСТ 2019», зокрема контактній біржі та переговорах B2B. Діловий форум і виставкова експозиція продемонстрували економічний, інвестиційний та туристичний потенціал Брестської області та Білорусі, виступивши майданчиком для діалогу білоруських і зарубіжних компаній з понад 20 країн світу.

24-25 квітня представники бізнес-кіл Херсонщини та президент ХТТП взяли участь в Міжнародному економічному форумі та IX Республіканській універсальній виставці-ярмарку «Оршанские традиции» у м.Орша (Вітебська область). В ході переговорів особливу увагу приділили розвитку нових форм та напрямків співробітництва між Херсонським та Вітебським регіоном.

Наступним кроком херсонських товаровиробників до поглиблення торгівлі з Білоруссю стане участь у виставці «Весна в Гомеле» в рамках колективного регіонального стенду, який організовує Херсонська ТПП спільно з обласною держадміністрацією. Виставка проходить 23-26 травня 2019 р. паралельно з Гомельським економічним форумом; ці дві події є найбільш значущими міжнародними заходами Гомельщини.

 

Анонси

Останні новини

Більше новин