(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Компанії-члени Запорізької ТПП шукають і впроваджують нові інструменти управління виробництвом

28.04.2021

27 квітня представники компаній – членів Запорізької торгово-промислової палати, учасники кластеру «Інжиніринг. Автоматизація. Машинобудування» взяли участь у спеціальному вебінарі на тему: «Виробництво - як важіль виходу компанії з зачарованого кола».

Захід провів Андрій Колотов, керівник практики Теорії обмежень в Apple Consulting®. Консалтингова компанія - партнер Запорізької ТПП в організації багатьох освітніх заходів для бізнесу, тож вебінар став продовженням серії зустрічей з провідними експертами на тему операційної ефективності виробництва.

Спікер заходу Андрій Колотов зазначає, що «зачароване коло» - це так би мовити спрощене сприйняття дійсності – для того, щоб за необхідності зрозуміти, в якому проблемному періоді знаходиться компанія, а отже, знайти і методи виходу з цього стану.

Під час вебінару проаналізували три зачаровані кола виробництва, які обертаються навколо невирішеного в більшості виробничих компаній конфлікту між швидкістю операційного потоку та постійними витратами виробничого підрозділу. Зокрема, бізнес стикається з наступними викликами:

 • Клієнти вносять зміни в замовлення.
 • Постачальники не завжди надійні.
 • Портфель замовлень може сильно змінюватись.
 • Багато термінових замовлень.
 • Якість не завжди прийнятна.
 • Складна комунікація між підрозділами компанії.

Розірвати зачаровані кола та зробити виробництво локомотивом для виходу компанії зі складної ситуації можна, - переконує спікер і наводить п’ять фокусуючих кроків:

 1. Знайти (визначити) обмеження системи.
 2. Вирішити, як використати обмеження по максимуму.
 3. Підпорядкувати все інше прийнятому рішенню.
 4. Розширити обмеження.
 5. Перейти до кроку 1. Не дати інерції стати обмеженням системи.

Запорізька торгово-промислова палата дякує Андрію Колотову та компанії Apple Consulting®, всім учасникам заходу та запрошує стежити за анонсами освітніх заходів на сайті та у ФБ.

Анонси

Останні новини

Більше новин