(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Компанії Півдня України представили свою продукцію на Polagra Food 2018 (м.Познань, Польща)

24.05.2018

Виробничі та переробні підприємства Херсонської, Миколаївської та Одеської областей представили свою продукцію в рамках міжнародної виставки харчової промисловості Polagra Food 2018, що пройшла з 8 по 10 травня у польському місті Познань. Участь українських підприємств у виставці стала можливою завдяки Проекту «Сприяння виходу малих і середніх підприємств плодоовочевого сектору на зовнішні ринки та включення їх у ланцюжки доданої вартості», який реалізується Міжнародним Торговим Центром (ITC) у партнерстві з Херсонською торгово-промисловою палатою.

Експонентами національного стенду стали: ф/г «Владам» (м.Миколаїв), «Горіх Причорномор’я» (м.Одеса), а також шість херсонських компаній – «Роздольне», «Енограй», «ЄвросервісГруп», «Наш продукт», ICEBERRY, с/г кооператив «Широке». Також у складі української делегації виставку відвідали керівники профільних департаментів обласних державних адміністрацій трьох південних регіонів, представники ITC та Херсонської ТПП.

На запрошення Херсонської ТПП, до українського стенду завітав президент Польської Торгової палати експортерів, імпортерів та співпраці пан Анджей Лико. Штаб-квартира Палати знаходиться в Познані, проте географічно її діяльність охоплює всю Польщу. Пан Лико уважно ознайомився з профілем українських учасників, отримав їх контактну інформацію та комерційні пропозиції з метою передачі потенційно зацікавленим польським компаніям. Особливий інтерес пана Лико викликала діяльність проекту ITC з точки зору ефективної взаємодії міжнародних організацій та органів влади з місцевим бізнесом; надання організаціями, покликаними сприяти міжнародній торгівлі (Міжнародний Торговий Центр та система торгово-промислових палат), допомоги виробникам у їх бажанні виходити на нові ринки та пропонувати нові цікаві продукти з доданою вартістю.

Також український стенд відвідав заступник почесного консула України в Познані пан Ришард Купідура. Він обговорив з представниками Проекту та органів влади поточний стан та перспективи співпраці на регіональному рівні, оглянув експозицію стенду, поспілкувався з учасниками та запросив українських делегатів відвідати одну з найбільших українських культурних подій, анонсованих в Польщі на поточний рік, – фестиваль «Українська весна». Програма фестивалю, організованого з 10 по 13 травня суспільно-культурним товариством «Польща-Україна» цьогоріч вже водинадцяте, передбачала проведення виставкових та концертних заходів, дискусій і семінарів, покази фільмів тощо. Зокрема, делегати взяли участь у офіційному відкритті фестивалю за участі почесного консула України у Познані пана Вітольда Горовського.

Під час виставки Polagra Food 2018 учасники стенду не тільки представили власну продукцію потенційним партнерам і клієнтам, а й відвідали ряд ділових і культурних заходів, провели переговори з представниками польських компаній, ознайомилися з продукцією та пропозиціями потенційних партнерів і конкурентів з різних країн і регіонів, отримали «з перших рук» інформацію про особливості польському ринку і ринку ЄС, а також про споживчі переваги потенційних покупців. 

Довідка:

Проект «Сприяння виходу малих і середніх підприємств плодоовочевого сектору на зовнішні ринки та включення їх у ланцюжки доданої вартості» допомагає виробникам та переробникам свіжих фруктів і овочів у Херсонській, Миколаївській, Одеській областях України підвищити свою конкурентоспроможність, інтегрувати в національні та глобальні ланцюжки створення вартості, відкрити доступ до нових ринків, перш за все - ринків ЄС. Проект фінансується посольством Швеції та реалізується Міжнародним торговим центром у тісній співпраці з національними партнерами проекту.

Анонси

Останні новини