(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

КРТПП знаходить партнерів для бізнесу

26.04.2021

Неодноразово наголошувалось, що Торгово-промислова палата сприяє розвитку взаємовідносин представників бізнесу України.

Яскравим прикладом цьому є зустріч крафтових виробників, що днями була організована Кіровоградською РТПП: Олександра Шаталова – засновника Гуцульської крафтової броварні "Ципа" (Закарпаття) та Сергія Григіра – директора ТОВ «Лісова Коза» (Кіровоградщина). У зустрічі взяла участь й президент КРТПП Ірина Саєнко.

«Лісова коза» та «Ципа» сьогодні не є членами Кіровоградської РТПП, але ми допомагаємо будь-якому бізнесу знайти партнерів, поділитися власним досвідом», - зазначила Ірина Саєнко.

Під час зустрічі Сергій Григір розповів про плани та перспективи компанії, зокрема про створення на базі «Лісової кози» туристичного осередку, де можна буде не лише подивитись на кіз, чи ознайомитися із процесом виготовлення молочної продукції, а й скуштувати та придбати екологічно-чисті харчові продукти безпосередньо у виробника. Натомість компанії не вистачає ресурсів для розробки та впровадження відповідної стратегії.

На це Ірина Саєнко запропонувала підприємцю скористатись послугами фахівців Кіровоградської РТПП. 

«Ми допоможемо вивчити ринок, скласти бізнес-план, розробити стратегію розвитку фірми, вийти підприємству на новий рівень!», - наголосила вона.

Анонси

Останні новини

Більше новин