(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Литва і Дніпропетровщина активізують бізнес-кооперацію

13.09.2021

Про розвиток співпраці Дніпропетровської торгово-промислової палати з Литвою йшлося під час робочої зустрічі Президента ДТПП Віталія Жмуренка з Надзвичайним і Повноважним Послом Литовської Республіки в Україні Вальдемарасом Сарапінасом. У заході також взяв участь Почесний консул Литовської Республіки в Дніпрі Віталій Півняк.

Сторони обговорили шляхи поглиблення співробітництва в рамках підписаної у 2019 році Угоди про співробітництво між Дніпропетровською торгово-промисловою палатою і Вільнюською палатою торгівлі, промисловості та ремесел.

З метою активізації партнерства між бізнесом Дніпропетровського регіону  і Литви на 2022 року  планується  організація ділової місії до Литовської Республіки, а також візит представників литовського бізнесу до Дніпропетровської області. 

На зустрічі були розглянуті перспективи розвитку бізнес-партнерства, експорту, встановлення нових ділових контактів.

«Литва зацікавлена у подальшій співпраці з Дніпропетровською областю і Дніпропетровською торгово-промисловою палатою. Пандемія і карантинні заходи, на жаль, завадили реалізації запланованих ініціатив. Однак я переконаний, що нам все-таки вдасться втілити в життя заплановані проекти і реалізувати нові», - зазначив Вальдемарас Сарапінас.

 

Анонси

Останні новини