(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Маркетинг для сфери гостинності

29.04.2021

Для підприємців сфери гостинності 27-28 квітня відбувся онлайн-інтенсив «Операційний маркетинг в готелях і ресторанах», організований Дніпропетровською торгово-промисловою палатою.

Захід реалізований в рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини, і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Тренер Тетяна Філіпович, керівниця відділу маркетингу і комунікацій готельного оператора Premier Hotels and Resorts, вже третій рік поспіль створює з Дніпропетровською ТПП цікаві маркетингові проєкти. Це Полтавський туристичний форум у 2019 і 2020 роках і сьогоднішній вебінар, присвячений питанням маркетингу в сфері HoReCa.

Захід зібрав більше півсотні представників готельного, ресторанного і туристичного бізнесу зі всієї України і охопив маркетингові теми і аспекти, найбільш болючі і ціннісні для підприємців в даний кризовий період. 

Спілкування почалося з обговорення змін на готельному, ресторанному і туристичному ринках, їх трансформації і нових викликів, бар'єрів і перешкод, які з'явилися внаслідок  пандемії, а також  ринкових трендів і тенденцій. 

В першій частині вебінару підприємці ознайомилися з головними інструментами маркетингової класичної бази, яка є основою і дає можливість розвивати і управляти будь-яким продуктом,  допомагає власникам правильно формувати свою команду, правильно формувати завдання, аналізувати результати маркетингової діяльності компанії і будувати стратегію її розвитку.

Друга частина вебінару була присвячена вивченню таких питань, як робота з репутацією, основні кроки розробки карантинної маркетингової та комунікаційної стратегій, обранню правильних інструментів для просування і формування маркетингової команди. Робота була побудована на розгляді конкретних кейсів і запитів учасників заходу, які отримали відповіді на запитання, що їх турбують.

Ви хочете приєднатися до наших тренінгів, отримувати актуальні знання, професійне навчання? Вам необхідні індивідуальні експрес-,  глибинні та групові фахові консультації для Вашого бізнесу, доступ до інформаційних та презентаційно-методичних матеріалів, допомога в оптимізації бізнес-процесів, раціональному використанні IT-технологій, впровадженню інструментів антикризового управління, розвитку каналів продажів, експорту, ощадливого виробництва і Ви є представником малого або середнього бізнесу? 

Проходьте  опитування за посиланням і отримуйте безкоштовну допомогу в рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ м. Дніпро, що імплементується в Україні GIZ за підтримки ЄС та Уряду Німеччини.

Відправити запит на консультацію - знайомство з проектом - Ви також можете на e-mail: [email protected]. Наші консультанти зв'яжуться з вами для надання допомоги та пропозицій самих корисних заходів, матеріалів та інфраструктури.