(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Німецька компанія «MCE Ашерслебен» зацікавилася технологією та продукцією заводу Дніпропетровщини

26.06.2019

Зовнішньоекономічна діяльність Дніпропетровської торгово-промислової палати – дієвий інструмент розвитку регіону. В цьому процесі ДТПП - ключовий регіональний гравець.

Нещодавно Дніпропетровська ТПП стала  організатором бізнес-місії німецьких підприємців, які завітали на Дніпропетровщину з метою знайомства з економічним потенціалом регіону й пошуком нових українських бізнес-партнерів.

Представники землі Саксонія-Ангальт відвідали декілька провідних підприємств області, в тому числі, й металургійний завод «Дніпропрес Сталь», фаховий колектив якого провів змістовну екскурсію для учасників бізнесової делегації.

Німецька компанія «MCE Ашерслебен» виявила неабияку зацікавленість технологічними можливостями, виробництвом та продукцією заводу. Саме після таких візитів й зав’язуються справжні ділові стосунки, які вигідні для обох сторін, для нашого регіону, а значить, й для нашої країни в цілому.

Заступник генерального директора «Дніпропрес Сталь» з продажів Андрій Козаченко зазначив, що вони вже побачили зацікавленість німецьких бізнесменів у співпраці, бо інвестиції в переобладнання заводу зробили його ще більш цікавим для закордонних гостей.

Тож зустріч українського та німецького бізнесу пройшла конструктивно й позитивно. І ми впевнені, що з першого знайомства вибудується взаємовигідне та довгострокове співробітництво!

Анонси

Останні новини

Більше новин