(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

НОВІ МОЖЛИВОСТІ СПІВПРАЦІ МІЖ УКРАЇНОЮ ТА КАНАДОЮ

23.03.2017

Представники регіонального бізнесу взяли участь у семінарі-зустрічі «Україна-Канада: нові можливості зони вільної торгівлі», який пройшов у Кіровоградській ТПП.

Зустріч з виконавчим директором українського офісу Канадсько-української торгової палати Еммою Турос відбулася 21 березня 2017 року у форматі відеоконференції.

Відкрила семінар президент Кіровоградської ТПП Ірина Саєнко.

«Співпраця з Канадою дає українському виробнику так потрібні сьогодні нові ринки збуту. І як максимально ефективно використати можливості, надані нам канадською стороною, знає пані Турос і, що найголовніше, готова ділитися своїми знаннями», – зазначила Ірина Анатоліївна у своєму вітальному слові.

Учасникам заходу презентували ключові аспекти та реальні ніші для українських виробників в рамках угоди про Зону вільної торгівлі між Україною та Канадою. Зокрема, говорили про можливості представників гірничодобувної галузі, а також легкої та харчової промисловості області.

Крім того, Емма Турос проконсультувала підприємців стосовно надання методичної, експертної та технічної допомоги українським підприємцям від уряду Канади в рамках Канадсько-українського проекту підтримки торгівлі та інвестицій (CUTIS).

Наприкінці заходу організатори оголосили про підписання Меморандуму про співпрацю між КРТПП та Канадсько-українською торговою палатою.

Теги: Україна, Канада

Анонси

Останні новини