(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Перший навчальний вебінар проєкту «COVID-19 Бізнес-клініка в м. Дніпро»

14.04.2021

В Дніпропетровській ТПП стартувало онлайн-навчання підприємців в рамках проєкту «COVID-19 Бізнес-клініка в м. Дніпро».

Перший із 12 запланованих вебінарів, який відбувся 9 квітня, був присвячений цікавій для бізнесу темі, яка назріла внаслідок всіх економічних проблем підприємців, пов’язаних з пандемією і карантинними обмеженнями. «Технологія прийняття стратегічних та щоденних управлінських рішень в умовах турбулентності» - це саме те, що швидко та ефективно навчить представників МСП вирішувати бізнес-дилеми в умовах турбулентності ринку.

Тренером вебінару стала Юлія Плієва - партнер та генеральний директор Apple Consulting®, володар унікальних методик та інструментів зі стратегічного управління бізнесом - сертифікат TOCICO (Міжнародна сертифікаційна організація по Теорії обмежень) по Інструментам розумових процесів, сертифікований фахівець в області маркетингу і продажів з широким міжнародним досвідом. Член Aspen-спільноти в Україні.

Юлія Плієва представила конкретні інструменти для прийняття управлінських рішень, як стратегічних, так і щоденних. На початку заходу обговорювався перший елемент методології – правильність формулювання будь-якої дилеми, в якій ми знаходимося. В другій частині вебінару тренер приділила увагу власне розробці нестандартних, нешаблонних рішень, які є вкрай важливими, особливо в цей час. Наприкінці навчання, в третій частині вебінару, були надані і обговорювалися безпосередньо рекомендації компанії  Apple Consulting® з власного досвіду, «з полів» - що підприємцям потрібно, перш за все, робити зараз, в умовах турбулентності.

Протягом вебінару учасники приймали активну участь у практичних завданнях. Під час виконання кейсу «Казино Джек» підприємці навчалися визначати ключові переконання і припущення, а також моделі поведінки на основі переконань.

Інші кейси дали можливість навчитися застосовувати методології ТОС у вирішенні управлінських дилем та розробляти так звані «ін’єкції» для компанії, використовувати під час роботи Інструмент процесів мислення ТОС – «Діаграми конфлікту», розробляти win-win рішення.

В чому цінність даного тренінгу? Він дає можливість позбавитися шаблонного мислення, мислення несміливого, помилкового, неефективного. І навчитися створювати власні правила гри, отримувати дуже сміливі і абсолютно нестандартні рішення. Він дає можливість стати першим!

Відслідковуйте найближчі заходи регіональної Бізнес-клініки на сторінці у фейсбук, або в телеграм-каналі.

Анонси

Останні новини

Більше новин