(044) 584-28-24  |  (044) 584-28-36 (прес-служба)
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Почесний консул України у м. Падуя (Італія) зустрівся з запорізьким бізнесом

16.06.2017

Почесний консул України в м. Падуя, представник Торгово-промислової палати України в Італійській Республіці Марко Тозон відвідав Запорізьку ТПП та поспілкувався з керівниками підприємств регіону, членами бізнес-асоціації.

Пан Тозон – надійний друг системи Палат та завжди підтримує ініціативи, спрямовані на розвиток українсько-італійської торгово-економічної співпраці.

Сьогодні ми розглядаємо можливість організації візиту ділових кіл Італії до Запорізького регіону. Я хочу почути, що перш за все цікавить запорізький бізнес та як ми можемо посприяти розвитку співпраці, - зазначив Почесний консул.

У зустрічі взяли участь представники компаній різних сфер діяльності: металургії, енергетики, будівництва, інжинірингу, освіти, фінансово-банківських послуг.

Присутні дійшли спільної думки щодо важливості розвитку співпраці з італійськими компаніями. Почесний консул також наголосив на перспективі організації освітніх заходів у Запоріжжі, зокрема, у сфері будівництва – італійські експерти вже впроваджують такі курси у Києві, Харкові та підвищують кваліфікацію українських інженерів, дизайнерів.

Це не перший візит пана Тозона до Запоріжжя. Зокрема, він брав участь у міжнародному форумі інтеграції та кооперації InCo Форум, що відбувся минулого року у ВЦ «Козак-Палац».

Навесні цього року за підтримки консульства у м. Падуя був організований Українсько-Італійський бізнес-форум. Під час заходу була підписана двостороння угода про співпрацю між Запорізькою ТПП та Торговою палатою м. Падуя.

Теги:Бізнес, Італія

Анонси

Останні новини

БІЗНЕС-ФОРУМ У ТППУ: УКРАЇНА ТА МАЛЬТА ДЕМОНСТРУЮТЬ СТРІМКЕ ЗРОСТАННЯ ВЗАЄМНОЇ ТОРГІВЛІ ТОВАРАМИ ТА ПОСЛУГАМИ
17.10.2017

БІЗНЕС-ФОРУМ У ТППУ: УКРАЇНА ТА МАЛЬТА ДЕМОНСТРУЮТЬ СТРІМКЕ ЗРОСТАННЯ ВЗАЄМНОЇ ТОРГІВЛІ ТОВАРАМИ ТА ПОСЛУГАМИ

У 2017 році товарообіг України і Мальти зріс на 26%, а експорт вітчизняних товарів виріс утричі, порівняно з минулим роком. Це свідчить про те, що існують великі можливості для розвитку взаємовигідної торгівлі, які поки що до кінця не використані. Поштовхом до поглиблення економічної співпраці має стати українсько-мальтійський бізнес-форум, що відбувся в Торгово-промисловій палаті України 17 жовтня 2017 року й об’єднав 35 мальтійських і понад 100 українських компаній. У заході взяли участь Президент України Петро Порошенко та Президент Мальти Марі-Луїз Колейро Прека. Під час форуму було підписано Угоду між Торгово-промисловою палатою України та Палатою торгівлі, промисловості і підприємництва Мальти про створення Українсько-Мальтійської ділової ради.
Докладнiше...
Більше новин