(044) 584-28-24  |  (044) 584-28-36 (прес-служба)
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Почесний консул України у м. Падуя (Італія) зустрівся з запорізьким бізнесом

16.06.2017

Почесний консул України в м. Падуя, представник Торгово-промислової палати України в Італійській Республіці Марко Тозон відвідав Запорізьку ТПП та поспілкувався з керівниками підприємств регіону, членами бізнес-асоціації.

Пан Тозон – надійний друг системи Палат та завжди підтримує ініціативи, спрямовані на розвиток українсько-італійської торгово-економічної співпраці.

Сьогодні ми розглядаємо можливість організації візиту ділових кіл Італії до Запорізького регіону. Я хочу почути, що перш за все цікавить запорізький бізнес та як ми можемо посприяти розвитку співпраці, - зазначив Почесний консул.

У зустрічі взяли участь представники компаній різних сфер діяльності: металургії, енергетики, будівництва, інжинірингу, освіти, фінансово-банківських послуг.

Присутні дійшли спільної думки щодо важливості розвитку співпраці з італійськими компаніями. Почесний консул також наголосив на перспективі організації освітніх заходів у Запоріжжі, зокрема, у сфері будівництва – італійські експерти вже впроваджують такі курси у Києві, Харкові та підвищують кваліфікацію українських інженерів, дизайнерів.

Це не перший візит пана Тозона до Запоріжжя. Зокрема, він брав участь у міжнародному форумі інтеграції та кооперації InCo Форум, що відбувся минулого року у ВЦ «Козак-Палац».

Навесні цього року за підтримки консульства у м. Падуя був організований Українсько-Італійський бізнес-форум. Під час заходу була підписана двостороння угода про співпрацю між Запорізькою ТПП та Торговою палатою м. Падуя.

Теги:Бізнес, Італія

Анонси

Останні новини

Перший конгрес із питань реформування системи управління безпекою дорожнього руху розпочав роботу
22.06.2017

Перший конгрес із питань реформування системи управління безпекою дорожнього руху розпочав роботу

Серед європейських країн Україна посідає перше місце за кількістю загиблих пішоходів і п’яте – за рівнем смертності в ДТП на дорогах. За день у нашій державі гине більше людей, ніж у деяких європейських країнах за рік. Основна причина такої ситуації в тому, що протягом багатьох років цією проблемою в Україні комплексно та системно ніхто не займався, досі немає єдиної й ефективної державної політики, яка б поставила вирішення проблеми безпеки дорожнього руху на рівень одного із своїх пріоритетів. Тому ТПП України, спільно з зацікавленими центральними органами виконавчої влади та громадськими організаціями з безпеки дорожнього руху, ініціювала проведення Першого міжнародного конгресу з питань реформування системи управління безпекою дорожнього руху в Україні. За його результатами будуть підготовлені пропозиції до проекту Державної програми зниження рівня смертності і травматизму від ДТП.
Докладнiше...
Більше новин