(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Представники харчової галузі розглянули системи управління безпеки харчових продуктів

03.07.2019

Наприкінці червня 2019 року Науково-методичним центром сертифікації CERTEX Київської ТПП в рамках Німецько-українського партнерського проекту KVP UKRAINE відбувся семінар-практикум «Розробка, впровадження та підтримка дієвості систем управління безпечності харчових продуктів (HACCP, ISO 22000) на харчових підприємствах. Проведення внутрішнього аудиту на відповідність ISO 19011».

Семінар відвідали представники регіональних палат Волині, Чернігова, Миколаєва, Одеси, Івано-Франківська, а також представники таких підприємств, як ПрАТ «Оболонь», ПрАТ «Київхліб», ТОВ «Солодкий замок», ТОВ «Аркапласт», ТОВ «Вінагро», ТОВ «АТА» та ін.

Учасники відмітили особливу важливість даної тематики, особливо в світлі вимог сучасного законодавства України, що стосується харчової галузі, а також цінність даного семінару в подачі матеріалу, де розглядалися не тільки теоретичні вимоги, а й надавалися  практичні поради з впровадження та функціонування системи менеджменту  безпечності харчової продукції на підприємствах.

В кінці семінару учасникам було вручено сертифікати.

Анонси

Останні новини

Більше новин