(044) 584-28-24  |  (044) 584-28-36 (прес-служба)
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

ПРИНЦИПИ СТАЛОГО УСПІХУ В УМОВАХ ШВИДКИХ ЗМІН

21.04.2017

Ефективне управління компанією в умовах ринкової турбулентності потребує спеціальної підготовки управлінця, спроможності бачити ціле та мислити системно. Адже нові часи вимагають нових управлінських спроможностей і однією із головних умов успішного розвитку бізнесу сьогодні є вміння розуміти основні тенденції та реалії.

Чернігівська ТПП провела бізнес-сесію “Ефективне управління в МСП, очолюваних жінками”, в основу якої покладена унікальна фірмова методика, розроблена  Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC) з питань управління МСП.

Учасники програми, близько двадцяти власниць та керівниць бізнесу, разом з Олексієм Волинцем та Сергієм Бабаларовим, провідними спеціалістами IFC та розробниками методики,  досліджували концепти організації управління, виявляли підходи, які могли б бути найбільш корисними саме для їх компаній.

В рамках тренінгу були представлені практичні рекомендації, які здатні швидко позитивно вплинути на систему управління компаній, а також склали базовий план дій для застосування нових знань і інструментів в своїх компаніях. 

Дякуємо нашим спікерам за корисну методику та цікаву інформацію!

Анонси

Останні новини

Перший конгрес із питань реформування системи управління безпекою дорожнього руху розпочав роботу
22.06.2017

Перший конгрес із питань реформування системи управління безпекою дорожнього руху розпочав роботу

Серед європейських країн Україна посідає перше місце за кількістю загиблих пішоходів і п’яте – за рівнем смертності в ДТП на дорогах. За день у нашій державі гине більше людей, ніж у деяких європейських країнах за рік. Основна причина такої ситуації в тому, що протягом багатьох років цією проблемою в Україні комплексно та системно ніхто не займався, досі немає єдиної й ефективної державної політики, яка б поставила вирішення проблеми безпеки дорожнього руху на рівень одного із своїх пріоритетів. Тому ТПП України, спільно з зацікавленими центральними органами виконавчої влади та громадськими організаціями з безпеки дорожнього руху, ініціювала проведення Першого міжнародного конгресу з питань реформування системи управління безпекою дорожнього руху в Україні. За його результатами будуть підготовлені пропозиції до проекту Державної програми зниження рівня смертності і травматизму від ДТП.
Докладнiше...
Більше новин