(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Розвиток Донеччини на порядку денному

16.11.2021

У регіоні відбувся IV форум «Кластерних та креативних ініціатив»

Захід зацікавив членів кластерів, власників і топменеджерів МСБ галузей харчової, легкої та керамічної промисловостей, а також IT, туризму та ландшафтного дизайну. Форум вкотре став майданчиком для генерації ідей щодо розвитку регіону.

«Такий захід - хороша традиція. Представники бізнес-спільноти щороку зустрічаються для обговорення впливу кластерних об'єднань на розвиток Донеччини. Ми навіть бачимо вже вагомі результати у розвитку економіки не тільки східної України, а й інших областей. Через пандемію коронавірусу формат заходу трішки змінився. Сотні учасників не лише зібралися у конференц-залі Донецької ТПП, а й змогли доєднатися до заходу в режимі онлайн”, - наголосив президент Торгово-промислової палати Донеччини Максим Ануфрієв
 
IV Форум «Кластерних та креативних ініціатив» організувала Донецька торгово-промислова палата за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру. Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.