(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Спільна небайдужість прискорює перемогу

13.06.2022

Дніпропетровська торгово-промислова палата продовжує працювати у напряму надання гуманітарної допомоги для забезпечення потреб медичних закладів, внутрішньо переміщених осіб, військовослужбовців ЗСУ і територіальної оборони.

Завдяки спільній злагодженій роботі із закордонними партнерами, колегами з інших торгово-промислових палат, представниками місцевих органів влади ми маємо можливість оперативно підтримувати захисників нашої держави на передовій, лікарні, які приймають поранених, людей, які опинилися у важкій ситуації внаслідок військових дій.

За час російської агресії ДТПП вже передала Дніпропетровській обласній клінічній лікарні ім. Мечникова отримані від нашого партнера - Естонської торгово-промислової палати - продукти харчування і лікарські засоби, витратні матеріали, інструментарій та інше для надання медичної допомоги військовослужбовцям і мирному населенню, постраждалому від поранень.

20 тон гуманітарного вантажу– продуктів харчування, одягу, взуття, засобів гігієни, які зібрала і передала на Дніпропетровщину Торгово-промислова палата Магдебургу, – було доставлено Дніпропетровською ТПП  у м. Кам'янське  для потреб сотень евакуйованих із зони бойових дій, які знайшли притулок на території об'єднаних громад району.

Синельніковський район, який межує із областями активних бойових дій і став прихистком для більш ніж 16 тисяч внутрішньо переміщених осіб, - ще одна точка нашої активної допомоги. Вітаміни, харчові продукти, одяг для дорослих і дітей, пледи, каремати,  які надійшли від партнерів ДТПП – компаній Німеччини, Франції, Швейцарії, Польщі, - все це отримали Покровська, Межівська, Новопавлівська, Маломихайлівська і Великомихайлівська теріторіальні громади Синельніковського району. 

Чергова допомога від Естонської ТПП, яку ми отримали нещодавно, - це тактичні індивідуальні аптечки, призначені для надання першої домедичної допомоги на полі бою. Цей гуманітарний вантаж ми також спрямували до Кам'янського і Синельніковського районів, адміністрація яких передасть аптечки для бійців територіальної оборони за місцем їх дислокації.

Саме ця спільна небайдужість, саме це спільне прагнення прискорити перемогу допомагають рухатися далі. Ми хочемо і робимо все можливе для того, щоб у кожного українця був ранок і він бачив схід сонця, а кожний вечір був добрий і небо сяяло зорями, а не спалахами від розривів снарядів. Нам приємні теплі слова вдячності від всіх, для кого ми працюємо. «За проявлене милосердя і чуйне ставлення до людей, які потребують допомоги», «За сердечність, безкорисливу працю, гуманізм та ініціативність», «Ваша допомога цінна і ніколи не буде забута» - ці слова надихають і дають ще більше сил. Тож продовжуємо йти далі з вірою в Україну і те покоління нових людей, яких можна визначити головним сьогодні для країни словом - небайдужі!

Анонси

Останні новини