(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Співпраця Дніпропетровської ТПП з Німеччиною триває

20.08.2020

18 серпня відбулася онлайн-конференція, організована Дніпропетровською ТПП спільно з ТПП Магдебургу. Мета заходу – встановлення нових ділових контактів між представниками бізнесу Дніпропетровщини та Німеччини.

Від регіону в конференції прийняли участь 7 підприємств, які працюють в різних галузях. Серед них компанії, які надають послуги в галузі складних технологій зварювання, займаються експортом та імпортом електротехнічної продукції, розробляють спеціалізоване програмне забезпечення та прилади обліку, виробляють телекомунікаційні металоконструкції, сантехніку із штучного каменю за різними технологіями, в тому числі, з використанням молотого мармуру, виготовляють натуральні органічні соки, експортують яблука, займаються швейним виробництвом.

Зі сторони Німеччини в конференції прийняла участь робоча група Магдебурзької ТПП із розвитку співробітництва з Україною та представники німецьких підприємств, які зацікавилися нашими виробниками.

Під час заходу заступником директора Дніпропетровського інвестиційного агентства Алімом Молоданом було представлено Дніпропетровський регіон та розглянуто питання існуючого торгово-економічного співробітництва з Німеччиною. Віце-президент ДТПП Сергій Кучерявенко акцентував увагу на актуальній ситуації, яка склалася в регіоні та Україні в цілому в контексті стабілізації та забезпечення  повноцінної роботи підприємств в умовах карантину, санітарних та інших обмежень,  розповів про нові формати роботи онлайн з іноземними партнерами та закликав активізувати онлайн консультації і прийнятні формати заходів із німецькою стороною.

В процесі зустрічі, яка майже вся пройшла в діалозі та знайомствах германських колег з презентаціями Дніпропетровського регіону та пропозиціями підприємств-членів Дніпропетровської ТПП, сторони домовилися щодо продовження роботи. Німецько-українське коопераційне бюро, засноване Дніпропетровською і Магдебурзькою ТПП, надало Андреасу Керцігу, представнику Магдебурзької ТПП, вичерпну інформацію щодо профілів діяльності та інтересів до кооперації підприємств-членів ДТПП, які будуть представлені німецьким компаніям відповідних напрямів роботи. На жовтень поточного року вже заплановано проведення наступного етапу В2В переговорів між бізнесом наших країн.

Тож співпраця з Німеччиною триває, робота з іноземними представниками бізнесу продовжується, пошук закордонних партнерів для наших підприємців не припиняється. 

Дніпропетровська ТПП веде активну роботу щодо розвитку ділових взаємовідносин регіонального бізнесу в умовах карантину не тільки з Німеччиною, але й з іншими країнами. Проведена серія перемовин з білоруськими підприємцями, установами Казахстану, Китаю, В’єтнаму, Туреччини, презентація економіки та підприємств Дніпропетровщини представникам торговельної дипломатії з понад 20 країн в рамках співпраці з Міжнародним Трейд-Клубом в Україні. Тож якщо ваше підприємство має мету вийти на закордонний ринок, знайти надійних партнерів, долучайтеся до лав підприємств-членів ТПП.

Звертайтеся до Дніпропетровської торгово-промислової палати з питаннями чи пропозиціями. Ми допоможемо!

Тел.: (056) 374 94 10, e-mail: bco@dcci.org.ua