(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Стартувала найбільша у світі виставка сільськогосподарських і харчових продуктів, інгредієнтів, напоїв та обладнання GULFOOD 2019

25.02.2019

Перші результати від участі у найбільшій у світі виставці сільськогосподарських і харчових продуктів, інгредієнтів, напоїв і обладнання GULFOOD 2019 не змусили довго чекати! За словами організаторів, український національний стенд викликає інтерес серед відвідувачів. Підтримати наших експонентів приїхала українська урядова делегація на чолі з виконуючою обов’язки міністра аграрної продукції та продовольства України Ольгою Трофімцевою.

У рамках виставки в Дубайській торгово-промисловій палаті відбувся Gulfood Breakfast, у якому взяли участь віце-президент Київської ТПП Володимир Коляденко та Ольга Трофімцева. Під час заходу досягнуто домовленість про візит делегації Дубайської Палати до Києва.

Директор Центру підтримки експорту Київської ТПП Ірина Зеленіна поділилась враженнями: «Відчуваю величезне почуття гордості, будучи причетною до просування України як бренду. Черги до стендів доводять, що слоган Trade with Ukraine працює. За перші 2 робочих дня вже було тисячі покупців, які цінують і купують українську продукцію».

Ольга Трофімцева відзначила сучасний технологічний дизайн національного стенду, організованого Центром підтримки експорту при Київський торгово-промисловій палаті, прогрес в організації експозиції і, найголовніше, – задоволення українських учасників і відвідувачів виставки.

Київська торгово-промислова палата є лідером серед українських учасників протягом 6 років і демонструє не лише стабільність, а й розвиток. Про це зазначив посол України в ОАЕ Юрій Полурез. Він подякував Київській палаті за промоцію українського бізнесу, високий рівень виставкових стандартів і висловив готовність розвивати співпрацю.

У свою чергу Володимир Коляденко подякував за участь і підтримку, розповів про плани розвитку експортної діяльності та запросив до Київської торгово-промислової палати, де 20 березня цього року відбудеться підбиття підсумків по виставці «Gulfood Briefing in Kyiv».

 

Анонси

Останні новини

Більше новин