м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Стартував естонсько-український Проєкт UArt’n’Business

01.02.2022

Херсонська ТПП та Тартуський Центр креативних індустрій (Естонія) презентували спільний проєкт для українських МСП креативних галузей.

Перша презентація відбулась в Арт-просторі FREEDOM за участі Радника з економічних та політичних питань Посольства Естонії в Україні Вагура Соосаара та Першого секретаря Посольства України в Естонії Леоніда Третяка.

UArt’n’Business – це спільний проєкт Тартуського Центру креативних індустрій (Естонія) та Херсонської ТПП, який фінансується з Програми розвитку співробітництва та гуманітарної допомоги МЗС Естонії і триватиме два роки (до листопада 2023 р.).
Його мета – допомогти українським МСП та підприємцям креативних галузей, митцям, майстрам, дизайнерам, стартаперам покращити навички з інтернет-маркетингу та онлайн-продажів, вивести бізнес на міжнародний рівень. Це проєкт для тих, хто прагне побудувати міцну бізнес-основу для реалізації креативних ідей, поєднати творче самовираження та фінансову грамотність.

Заступник міського голови Тарту з питань підприємництва, туризму та розвитку міста Раймонд Тамм і начальник Управління культури Херсонської міської ради Світлана Думинська під час заходу наголосили, що Проєкт UArt’n’Business дає широкі можливості для розвитку культурних і освітніх зв’язків і зміцнення співпраці між містами, адже передбачає обмін бізнес-делегаціями.
Проєкт представили партнери – керівник Тартуського ЦКІ Кюллі Хансен та спеціаліст Херсонської ТПП, керівник української команди Проєкту Ксенія Карпенкова

Вже наприкінці березня 2022 р. в рамках Проєкту розпочнеться серія онлайн-курсів для креативних МСБ України з маркетингу і позиціонування бренду в соцмережах (Facebook, Instagram, LinkedIn) та міжнародних торгових майданчиках (Etsy, Amazon). 

  • Лекторами стануть естонські експерти-практики міжнародного рівня. Курси англомовні (без перекладу), приєднатися можна з будь-якого регіону України. Участь безкоштовна, але кількість місць – обмежена.
  • Докладніша інформація щодо Проєкту та курсів – у презентації за посиланням: t.ly/RJ47  
  • Посилання на попередню реєстрацію на онлайн-курси – https://forms.gle/jKdRKczpBNCEKepH7.

Запрошуємо!

Контакти для довідок: керівник української команди проєкту UArt’n’Business в Україні – Ксенія Карпенкова, спеціаліст Херсонської ТПП, тел. (0552) 325238, 425119, моб. (067) 55 234 60, [email protected].

Теги: Україна, Естонія

Анонси

Останні новини

Більше новин