(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

У Запоріжжі, у ВЦ «Козак-Палац» відбувається «Еко Форум-2021»

16.09.2021

У ВЦ «Козак-Палац» Запорізької торгово-промислової палати триває 5-й Міжнародний екологічний форум «Еко Форум - 2021». Протягом трьох днів на майданчиках заходу виступили понад 100-а спікерів, у виставковій залі працюють спеціалізовані виставки «Еко», «Енергозбереження».  

Організатори: Запорізька міська рада, Запорізька торгово-промислова палата, за підтримки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Міністерства освіти і науки України, Комітету підприємців з питань природокористування та охорони довкілля при ТПП України, ЗОСПП(Р) «Потенціал».
 
Під час  пленарної частини, спеціалізованих секцій головною темою став Європейський зелений курс: можливості та наслідки для України.
Адже це питання, яке об’єднує сьогодні світ, країни і міста.

У форматах офлайн або онлайн до дискусії приєдналися Генеральний консул Федеративної Республіки Німеччина у Донецьку, тимчасовий офіс Дніпро Таня Байєр, директор Фонду ім. Гайнріха Бьолля, Бюро Київ – Україна Йоханесс Фосвінкель, радниця з питань економіки, енергетики та зміни клімату Посольства Великої Британії в Україні Олена Балбекова, президент Енергетичної асоціації «Українська воднева рада» Олександр Рєпкін, провідний науковий співробітник Інституту економіки та прогнозування НАН України Олександр Дячук та багато інших.

Питанням моніторингу, звітності та верифікації викидів парникових газів було присвячено засідання Комітету підприємців з питань природокористування та охорони довкілля при Торгово-промисловій палаті України на чолі зі Святославом Куруленком.

Традиційно у програмі «Еко Форуму»: тематичні секції на теми енергоефективності та відновлювальної енергетики; управління водними ресурсами; захисту атмосферного повітря; управління промисловими та побутовими відходами.

Під час заходу оголошені підсумки Всеукраїнського студентського конкурсу проєктів з екологічного менеджменту. Заплановані спеціалізовані секції громадських об’єднань.
 
Стежте за новинами ЕкоФоруму на сторінці Запорізької ТПП у ФБ