(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Урочисте відкриття власного офісу Компанії ZAMMLER GROUP у вантажному терміналі аеропорту Бориспіль

03.07.2019

26 червня 2019 року відбулось урочисте відкриття власного офісу члена Київської ТПП компанії ZAMMLER GROUP у вантажному терміналі аеропорту Бориспіль. Це стало логічним продовженням стратегічного курсу міжнародного логістичного оператора на розвиток і активізацію вантажних авіаперевезень. Такі послуги компанія надавала і раніше, але тепер у неї з’явилася реальна можливість контролювати всі етапи підготовки вантажів до перевезень, оперативно спілкуватися з усіма службами аеропорту, представниками різних авіакомпаній і партнерами-генагентами. А головне – швидко опрацьовувати додаткові запити клієнтів, самостійно готувати вантажі до відправлень і миттєво реагувати на нештатні ситуації.

Серед почесних гостей були присутні - Віталій МАЙСТРЕНКО, віце-президент Київської торгово-промислової палати; пан Лю ДЗЮНЬ, радник з торгово-економічних питань посольства Китайської народної республіки в Україні, Руслан ОСИПЕНКО, виконавчий директор Китайської Торгової Асоціації, Василь ШВЕЦЬ, заступник виконавчого директора Китайської Торгової Асоціації, топ-менеджери ZAMMLER  GROUP. На презентації нового офісу були присутні також клієнти, партнери компанії і журналісти.

Відкриваючи урочистості Лариса МЕЛЬНИЧУК, Директор з розвитку ZAMMLER, подякувала всім клієнтам і партнерам за багаторічну підтримку і розказала про подальші плани компанії з розвитку вантажних авіаперевезень. В першу чергу, це – розширення географії доставок з наданням кращих тарифів і забезпеченням більш коротких термінів виконання. Маршрути плануються здійснювати в усі країни світу, та насамперед, в США, Китай, Арабські Емірати,  Індію, Німеччину і всі країни Європи.

Олег РАЧОВ, один із співзасновників ZAMMLER GROUP і СЕО ZAMMLER POLSKA, у привітальному слові згадав слова Уінстона Черчилля про те, що успіх – не є остаточним, поразки не є фатальними, головне – це мужність продовжувати розпочате. Цей вислів найкраще відповідає філософії компанії ZAMMLER, яка за 12 років з невеликої фірми перетворилася на міжнародного логістичного провайдера з представництвами в Польщі, Україні і Китаї, 12-ма офісам, 6-ма складськими комплексами у Києві, Одесі і Дніпрі, штатом більше, ніж 500 працівників, і власним автопарком з 65 сучасних вантажівок.

Андрій КРИВОРОТОВ, директор департаменту з авіаційних перевезень ZAMMLER GROUP, та Олексій КЕНДА, т.в.о. начальника вантажного терміналу аеропорту Бориспіль, провели чудову екскурсію за лаштунками аеропорту. Для безперебійної роботи такого величезного господарства потрібні неабиякі ресурси і навички. І хоча основний трафік сьогодні складається з пасажиропотоку, над розширенням вантажної складової в аеропорті вже активно працюють. Так, на наступний рік заплановано початок будівництва нового вантажного терміналу на 10000 кв.м і впровадження сучасних систем автоматизації.

Під час екскурсії гості ZAMMLER мали можливість з перших вуст дізнатися про всі етапи обробки експортних і імпортних авіа відправлень, про системи забезпечення температурного режиму і загальної безпеки, про особливості виконання вантажоперевезень різними авіалініями. І не лише дізнатися, а й побачити на власні очі, як проходить завантаження вантажного літака турецьких авіаліній Airbus A330-200F, який серед інших відправлень приймав на борт 5 т української черешні для Гонконгу.        

Вразила всіх і суперсучасна пожежна машина, яку продемонстрували гостям у всій красі. На щастя, її надпотужні можливості досі використовувалися тільки під час навчальних тривог, що проводяться у Борисполі щодня.   

В планах компанії на цей рік, за словами Олега РАЧОВА, накреслено дві цілі. Одна – посилення напрямку вантажних авіаперевезень, для чого на роботу був запрошений Андрій КРИВОРОТОВ і створений офіс у Борисполі. А  друга – відкриття офісу в Німеччині. Цей проект вже в реалізації і виходить на завершальну стадію.

Більш детально про особливості надання послуг вантажних авіаперевезень і нові можливості комбінації авто- і авіа доставки, які пропонуватиме своїм клієнтам ZAMMLER, розказав Андрій КРИВОРОТОВ. Готуючись до посилення напрямку авіаперевезень  ZAMMLER, крім відкриття офісу у Борисполі, пройшов сертифікацію в Державній авіаційній Адміністрації і отримав сертифікат на право продажу повітряних авіаційних перевезень, які будуть здійснюватися у партнерстві з австрійською компанією «Карго Партнер».

Зі словами привітання на адресу ZAMMLER і побажаннями успіхів і активного співробітництва у розвитку вантажної авіалогістики виступили Олексій ПЕНКАУСКАС, генеральний директор «FF Cargo Service Україна», Геннадій Якубович, керуючий директор Glode Air Cargo та пан Лю Дзюнь, радник з торгово-економічних питань Посольства Китайської народної республіки в Україні.

Анонси

Останні новини

Більше новин