(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

«У нас просте завдання – допомогти українському та іноземному бізнесу знайти один одного»

10.07.2019

9 липня в Дніпропетровській торгово-промисловій палаті відбулася ділова зустріч президента ДТПП Віталія Жмуренка і торгового радника Посольства Австрії в Україні Габріели Газельсбергер.

Зустріч, що розпочалася з короткої презентації президентом Палати найперспективніших галузей економіки регіону, переросла в конструктивний діалог. Габріела Газельсбергер розповіла про зростаючий інтерес Австрії до українського підприємництва і зазначила: «Ми приїхали до Дніпра, щоб визначити процес співробітництва з вашим бізнесом. Нам цікаві галузі аграрного сектора, ІТ, поновлювальної енергетики, переробки відходів у харчовій промисловості. Зараз плануємо ознайомитися з дніпровськими підприємствами, після чого розробити вже конкретний план дій розвитку співробітництва».

Віталій Жмуренко повідомив про можливості регіону, Дніпропетровської торгово-промислової палати й перспективні плани: «Дніпропетровська область – це дуже динамічний регіон, в якому розвинуті майже всі напрями виробництва. Товарна структура експорту Дніпропетровщини обумовлена промисловим потенціалом області, її основа – це чорні метали.. Також у значних обсягах експортуються аграрні та харчові товари. Дніпропетровська ТПП, як один із ключових гравців регіону у сфері зовнішньоекономічних зв’язків, ставить перед собою просте завдання – допомогти українському та іноземному бізнесу знайти один одного. Тому ми б хотіли, щоб сьогоднішня зустріч стала початком нових перспектив у напрямі  розвитку бізнесу Дніпропетровщини. Ділові місії, форуми, виставкові заходи, підготовка профільних спеціалістів – ми готові працювати в будь-якому форматі!». Наприкінці зустрічі сторони домовилися про продовження встановлення більш тісних професійних контактів й обговорили можливість присутності австрійської бізнес-місії на Економічному форумі у Дніпрі. «Ця зустріч – початок відродження добрих ділових традицій українського та австрійського підприємництва»,  додав Віталій Жмуренко. «Й ми обов’язково будемо знаходити точки дотику»,  підтримала президента ДТПП  Габріела Газельсбергер, торговий радник Посольства Австрії в Україні.

Анонси

Останні новини

Більше новин