м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Запорізька і Сумська ТПП - про підсумки проєкту «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів»

21.12.2022

Майже два місяці тому Запорізька і Сумська торгово-промислові палати об’єднали зусилля для допомоги регіональному бізнесу в умовах війни. За цей час відбулося близько 30-ти безкоштовних вебінарів, практикумів, а також інформаційних сесій для спільного вирішення бізнес-завдань учасників.

Спільний проєкт під назвою «Експертні  консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» реалізовано у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Онлайн-програма була сформована таким чином, щоб охопити найактуальніші питання для підприємців. Головними темами курсу стали податки, трудові правовідносини, «митний безвіз», антикризовий маркетинг, експорт, бренд і франшиза, форс-мажор, державні закупівлі в Україні і ЄС, digital-маркетинг, SMM, участь бізнесу в програмах відновлення України.

До аудиторії вебінарів долучилися понад 1000 учасників – керівників малих та середніх підприємств Запорізького, Дніпропетровського, Сумського та інших регіонів.

Гарна новина для тих, хто не зміг доєднатися до курсу онлайн – відеозаписи можна переглянути на YouTube-каналі Запорізької ТПП. Повний перелік тем за посиланням: https://www.cci.zp.ua/materialy-seriyi-vebinariv-dlya-biznesu-onovlyuyetsya/

Дякуємо нашим спікеркам і спікеркам:

  • Миколі Ларіну, керівнику проєктів Асоціації експортерів і імпортерів «ЗЕД», експерт у галузі міжнародної торгівлі;
  • Олександру Юрчаку, генеральному директору Асоціації підприємств промислової автоматизації України, координатору руху «Індустрія 4.0 в Україні»;
  • Андрію Муравському, начальнику відділу контролю за переміщенням товарів Запорізької митниці
  • Олексію Грушецькому, раднику директора державної установи “Офіс з розвитку підприємництва та експорту”;
  • Юлії Плієвій, СЕО та власниці Apple Consulting®;
  • Євгенії Литвиновій, президентці / CEO / аналітикині Клубу експортерів України
  • Мілітині Великій, керівниці ТОВ «АК «Бухгалтер», практикуюча бухгалтерка;
  • Світлані Насировій, сертифікованій бізнес-тренерці, ведучій стратегічних та командних сесій;
  • Дар’ї Шигаєвій, digital-маркетологині;
  • експертам і експерткам регіональних торгово-промислових палат.

До речі, це вже друга серія антикризових вебінарів, яку реалізує Запорізька торгово-промислова палата за підтримки ЄС та ПРООН в умовах війни.

Сьогодні національна система торгово-промислових палат продовжує активну роботу з консультаційної підтримки бізнесу, яка залишається дуже затребуваною серед підприємців.

Більш детальну статтю можна прочитати на сайті: www.cci.zp.ua

 

Для довідки
«Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» реалізується за підтримки ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу. Програму ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції і Швейцарії.

 

Теги: Європейський Союз (ЄС), Польща, Канада, Німеччина, Нідерланди, Швейцарія, Норвегія, Швеція, Сумська ТПП, ПРООН в Україні, Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, Організація Об'єднаних Націй (ООН), Японія, Данія

Анонси

Останні новини

Більше новин