(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Запорізька ТПП відкрила серію вебінарів для просування бізнесу

11.06.2020

Запорізька торгово-промислова палата разом з провідними українськими експертами відкрила серію безкоштовних навчально-консультаційних заходів для бізнесу, що реалізується за проєктом «Антикризова платформа «Єднаємо бізнес Запорізького регіону – перемагаємо кризу разом!» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру та за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Проєкт стартував 10 червня. Першими темами для онлайн-обговорення стали форс-мажорні обставини та зовнішньоекономічний контракт-2020.

Протягом двох днів представників запорізьких підприємств консультував Микола Ларін, директор, голова Ради ТОВ «Асоціація експортерів та імпортерів», експерт у галузі міжнародної торгівлі. Спікер зазначає:

«У зв’язку з пандемією COVID-19 особливої актуальності набула тема засвідчення форс-мажорних обставин, що здійснює Торгово-промислова палата України.  Під час вебінару ми розглянули два аспекти: внутрішні договориізовнішньо-економічна діяльність. Щодо ЗЕД-контрактів – детально зупинилися на правилах їх укладання з вигодою для себе у нових умовах, яким має бути застереження у договорі щодо форс-мажору, ознайомилися з закордонною практикою».

11 червня вебінар був присвячений зовнішньоекономічним контрактам і умовам роботи бізнесу в реаліях пандемії. Микола Ларін наголошує, що великою підтримкою для бізнесу стало набуття чинності з 1 січня 2020 року нових правилІнкотермс 2020.Спікер надав практичні рекомендації до застосування правил Інкотермс 2020, ознайомив з особливостями їх дії в Україні, ризиками при укладанні та виконанні експортних та імпортних контрактів.

Програми онлайн-заходів розраховані на представників мікро-, малого та середнього бізнесу Запорізької області, органи місцевого самоврядування, що працюють з бізнесом, громадські організації.

Вебінаривідбуватимуться до 3 липня. Зокрема, учасникам запропонованінаступні теми:

- Актуальніуправлінськірішення;

- Користуванняподатковимисервісами онлайн. Новаціїзаконодавства для малого та середньогобізнесу;

- Ефективнінавикироботи менеджера з продажу;

- Фандрейзинг та гранти VS наслідкипандемії: новіпроблеми та виклики;

- Експортпісля карантину: як диверсифікуватиризики та на щозвертатиувагу;

- Транскордоннаторгівля в КНР –- можливістьоминутивсіхпосередників. Новий тренд експорту до КНР.

Середспікерів та спікерок:

- МиколаЛарін, директор, голова Ради ТОВ «Асоціаціяекспортерів та імпортерів»,,експерт у галузіміжнародноїторгівлі;

- представники ГУ ДПС у Запорізькійобласті;

-ЮліяПлієва, СЕО Apple Consulting®;

- Ольга Свєтова, сертифікованатренеркабізнес-програм, професійнакоучиня;

- СвітланаОлєйнікова, генеральнадиректоркаSynergyDevelopmentConsulting”;

- Євгенія Литвинова, Президент / CEO / Аналітикиня Клубу експортерівУкраїни.

Ознайомитися з календарем заходів можна на сайті: www.cci.zp.ua

Обов’язковареєстрація за посиланням:https://forms.gle/Zt1twH8gKg5sToim7

Додатковаінформація за тел.: +380 (61) 233 -11-72, моб.:+380 (50) 484 1197, e-mail: oso@cci.zp.ua

«Антикризова платформа «ЄднаємобізнесЗапорізькогорегіонуперемагаємо кризу разом!» – цесеріявебінарів та онлайн-консультацій, щопокликанінадатипідтримкуділовійактивностібізнесурегіону у періодкризовихявищпісля карантину. Цефахова та експертнадопомога у питанняхвиходу з кризи без значнихвтрат. «Антикризоваплатформа «ЄднаємобізнесЗапорізькогорегіонуперемагаємо кризу разом!» реалізованаЗапорізькоюторгово-промисловою палатою в межах Програми ООН ізвідновлення та розбудови миру за фінансовоїпідтримкиЄвропейського Союзу.

Програму ООН ізвідновлення та розбудови миру реалізуютьчотири агентства ООН: ПрограмарозвиткуООН (ПРООН), Структура ООН з питаньгендерноїрівності та розширення прав і можливостейжінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузінародонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарськаорганізація ООН (ФАО).

Програмупідтримуютьдванадцятьміжнароднихпартнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейськийінвестиційний банк (ЄІБ), а також уряди ВеликоїБританії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

 

 

Анонси

Останні новини