(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Запорізькі підприємці навчаються якісно управляти фінансами

01.10.2020

29 вересня у Запорізькій торгово-промисловій палаті спільно з ТПП України відбувся тренінг для підприємців, присвячений якісному управлінню фінансами.

Тренінг допоміг сформувати системне бачення того, що відбувається з грошима у бізнесі, з управлінням запасами, фінансовими потоками, зобов’язаннями.

 «Неможливо управляти тим, що не пораховано», - таке «золоте» правило для кожного підприємця наводить спікерка заходу, бізнес-тренерка Тетяна Романенко.

Зокрема, мова йшла про три форми управлінської звітності:

  1. Баланс.
  2. Управління грошовими потоками.
  3. Звіт про фінансовий результат.

Тетяна Романенко зазначає:

«Управлінська звітність для бізнесу – це такий вид обліку, який підприємці можуть самостійно встановлювати, він надає можливість чітко бачити, що відбувається з бізнесом: прорахувати вартість бізнесу, рух грошових коштів, звідки вони з’явилися, на що витрачені. Якщо така звітність є на підприємстві, можна планувати, передавати деякі ризики і управляти бізнесом».

Навчалися і у формі гри, максимально наближеної до реального життя: з грошима, картками, балансом, який необхідно заповнювати. Таким чином, протягом дня тренінгу учасники змогли більш досконало розібратися у трьох формах управлінського обліку, щоб на практиці приймати вдалі та ефективні бізнес-рішення.

Вже 1 жовтня Запорізька торгово-промислова палата продовжує тему фінансової грамотності для підприємців. Запрошуємо на вебінар «Фінанси та облік в управлінських рішеннях».

Наш спікер - керівник практики трансформації компанії Apple Consulting® Іван Пустовіт.

Дізнаємось, як не приймати збиткові рішення та досягти зростання прибутків!

Реєстрація обов’язкова за посиланням:

https://forms.gle/XYPDGxAZZrdJNS3MA

Телефони для довідок: +380 (61) 233 -11-72, моб.: +380 (50) 484 1197

Стежте за  нашими анонсами на сайті: www.cci.zp.ua

Анонси

Останні новини