(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Жінки впевнено поширюють свій вплив у бізнесі

17.05.2019

В рамках проекту «Жінки в бізнесі» під егідою ЄБРР у Дніпрі 13-14 травня відбувся перший модуль інтенсив-тренінгу «Від підприємця до підприємства. Корпоративне управління для малих та середніх підприємств».

Тренери розповіли про специфіку корпоративного управління в компаніях малого та середнього бізнесу.

«Стратегічне і оперативне управління такими компаніями зазвичай здійснюють власники, що займають ключові пости в структурі управління і курирують відповідні напрями роботи компанії (фінанси, стратегічний розвиток, маркетинг і продажі, виробництво і т. ін.). Зростання і розвиток бізнесу, крім необхідності залучення додаткових інвестицій, припускає також поділ функцій власника і найманого менеджера. Тут виникають питання, пов'язані з правильною організацією взаємодії власників з ТОП-менеджментом, інвесторами, кредиторами. По суті, рішення цих питань полягає в побудові системи корпоративного управління», - зазначила Анна Агашкова, консультант у сфері організаційного розвитку, бізнес-тренер зі спеціалізацією «Управління людськими ресурсами».

Бізнесвумен дізналися про те, що кожна компанія обов’язково має свій життєвий цикл. А кожний цикл супроводжується тими чи іншими проблемами. Й саме на тренінгу, з інтерактивною роботою в малих групах, в дискусійних діалогах,  вони змогли отримати алгоритм вирішення цих проблем.

«Цінність даних діалогів й актуальність подібного майданчика для обміну досвідом неможливо переоцінити. Зрозумілим є одне: основне завдання на найближчий час – впровадити отримані знання в роботу. Це важливе й непросте завдання. Але при тому ентузіазмі, який ми тут бачимо, все можливо. Й ми впевнені, все вийде!» - підвели підсумок жінки-підприємці, слухачки тренінгу.

Нагадуємо, що продовження тренінгу «Від підприємця до підприємства. Корпоративне управління для малих та середніх підприємств» для жінок-керівників та власниць бізнесу відбудеться 3-4 червня 2019 року за адресою: м. Дніпро,вул. Шевченка, 4, Дніпропетровська торгово-промислова палата. Захід організовано Центром інформаційної підтримки бізнесу м. Дніпро, заснованим при Дніпропетровській Торгово-промисловій Палаті за підтримки ЄБРР: консультації для малого бізнесу в Україні в рамках ініціативи #EU4Business Європейського Союзу.

Анонси

Останні новини

Більше новин