World Chambers Congress (WCC) — це головний захід торгово-промислових палат світу, який збирає сотні бізнес-лідерів, представників урядів та міжнародних організацій.
Конгрес відкрили:
Цього року Конгрес у Мельбурні об’єднав понад 1200 учасників зі 110 країн світу.
Українську делегацію на конгресі очолює президент ТПП України Геннадій Чижиков.
Він сьогодні озвучив погляд українського бізнесу, об’єднаного в найбільшу ділову спільноту ТПП України, під час панельної дискусії «Глобальний огляд: погляди на спільні виклики з різних кінців світу»
Геннадій Чижиков наголосив, що Україна стикається з тими ж економічними викликами, що й країни всіх континентів.
Але українським підприємцям доводиться боротись не тільки за лібералізацію торгівлі, зменшення торговельних бар'єрів, доступне фінансування та прискорену цифровізацію.
«Українські компанії працюють під подвійним тиском, спричиненим війною. Я хочу сьогодні, на цьому зібранні світової ділової спільноти, нагадати про велику роль України у глобальній продовольчій безпеці. Тоді як наші виробники щодня під ударами. Для нас важливі як глобальні торговельні питання, так і передусім регіональна континентальна стабільність й безпека», - сказав Г. Чижиков.
Він подякував організаторам 14WCC за можливість презентувати інвестиційні можливості України.
Організатором заходу виступає Міжнародна торгова палата (ICC) та її підрозділ — World Chambers Federation (WCF).
Їхня місія — консолідувати палати світу, сприяти співпраці та надавати бізнесу потужний голос у формуванні глобального торговельного порядку денного.
International Chamber of Commerce об’єднує лідерів бізнесу на одному майданчику, щоб сприяти у формуваті міжнародних партнерств, відкриватті нових ринки та активізації вільної торгівлі.
![]()
![]()
Теги: ТППУ, МІжнародна торгова палата (ICC), Всесвітня федерація палат (WCF)