(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

15 індійських компаній шукали бізнес-партнерів на українсько-індійському бізнес-форумі у ТПП України

07.06.2018

До індійської делегації увійшли представники різних галузей економіки, зокрема: аграрної, електротехнічної, будівельної, автомобільної, агрохімічної й інших. Компанії виявили зацікавленість у збільшенні товарообігу, зокрема за рахунок нарощування експорту з України зернових культур, рослинних олій, борошна, продукції машинобудування, а з Індії – текстильної продукції, круп тощо.

«Індія зацікавлена в розвитку ділових відносин із Україною», «Ми хочемо знайти українських партнерів і розвивати економіку обох країн»,  так стверджували індійські підприємці під час форуму.

У ході пленарної частини заходу були висвітлені найближчі перспективи та пріоритетні напрями українсько-індійського економічного співробітництва, а після неї відбулись B2B-зустрічі представників компаній.

«За минуле п’ятиріччя Індія змінилась більше, ніж за останні 15–20 років. Індійська економіка показує дива: 7,5% її економічного зростання – найвищий показник у світі. Індія – величезний ринок збуту, це 29 штатів, кожен із яких має населення як половина всієї України.  Країна  основний покупець української соняшникової олії. Сподіваюсь, сьогоднішній форум допоможе нам розширити лінійку експорту», – сказав віце-президент ТПП України Валерій Король.

Посол Республіки Індія в Україні Манодж Кумар Бхарті закликав українських підприємців не боятися робити бізнес із Індією, бо це країна необмежених можливостей. На доказ своїх слів він навів кілька прикладів, де можна було б розвивати ділові відносини. Так, велика частина населення країни  вегетаріанці, які по кілька разів на день харчуються стравами з бобових. Але задовольнити потреби 120-мільйонної країни  своїми силами Індія не може, тому Україна цілком могла б експортувати цю культуру. На даний момент нестачу бобових покриває Канада, але Україна територіально набагато ближча до Індії, тому це було б вигідно для обох сторін.

Манодж Кумар Бхарті запропонував українським компаніям звертатися за сприянням у налагодженні бізнес-зв’язків до Посольства Республіки Індія в Україні. Сьогодні в Індії існує декілька урядових програм, що дозволяють як залучати іноземні інвестиції, так і надавати їх, поінформував посол.

Більшість індійських компаній в Україні займаються торгівлею. Фармацевтика є її основним сектором, на який припадає 30% експорту з Індії до України. Для виготовлення медпрепаратів країна має в своєму розпорядженні новітнє устаткування і технології, тому якість продукції завжди відмінна. Низка індійських компаній, таких як Ranbaxy, Dr. Reddy's Laboratries, Sun Group та інші, мають офіси в Україні. Представництва найбільших фармацевтичних компаній заснували Асоціацію індійських виробників фармацевтики (IPMA).

 

Теги: ТППУ, Бізнес, Бізнес-форум, Україна-Індія

Анонси

Останні новини