м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

150 словацьких та українських кампаній взяли участь у бізнес-форумі

07.11.2022

7 листопада 2022 року в Ужгороді відбувся Українсько-словацький бізнес-форум.

Форум організовано напередодні засідання Українсько-словацької міжурядової Комісії та за участі словацької урядової делегації.

Захід розпочався з пленарного засідання за участі дипломатів, керівництва ТПП України, Словацького агентства інвестицій та розвитку торгівлі, урядовців, іноземних компаній, представництв іноземних компанії в Україні, представників міністерств, облдержадміністрацій та представників бізнесу.

Про перспективи двостороннього співробітництва у зверненні до учасників форуму говорили Ольга Стефанішина, Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції та пан Карел Гірман, Міністр економіки Словацької Республіки.
 

 


Урядовці наголосили на важливості посилення співпраці України й Словаччини, особливо у євроінтеграційному процесі.

Ключовими темами обговорення стали питання економічного відновлення України, активізація українсько-словацької зовнішньої торгівлі та інвестицій, співпраця в сфері енергетики.

Представники Словаччини зацікавлені у роботі з Україною і відкриті до партнерства у промисловості, транспорті. логістиці, машинобудуванні й відновленні інфраструктури. 
 

«Україна дуже вдячна Словаччині за підтримку. Гуманітарна допомога, логістика, медицина, сприяння на рівні ЄС – ми відчуваємо дружбу словацьких партнерів постійно. І дуже раді вітати представників півсотні словацьких компаній та понад 100 українських підприємств в Ужгороді», - сказала Анна Любима, директор Департаменту міжнародного співробітництва ТПП України.


  

 

Підприємці взяли участь у B2B ТА B2G-сесіях.

Під час заходу підписано угоду про співпрацю між Торгово-промисловою палатою України та Словацько-українською радою співробітництва й розвитку. Віцепрезидент ТПП України Валерій Король зазначив, що українсько-словацьке партнерство виходить на новий рівень ділової взаємодії і подякував словацькій стороні за готовність до нарощення співпраці в нинішніх умовах.
 

  
 

Основними організаторами заходу стали ТПП України та Словацьке агентство інвестицій та розвитку торгівлі (Slovak Investment and Trade Development Agency) за підтримки Закарпатської ТПП, Офісу Віце-прем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України та Міністерства економіки Словаччини.

 

    

Теги: бізнес, Бізнес-форум, співробітництво, ТППУ, Україна, Ольга Стефанішина, торгівля, Словенія

Анонси

Останні новини

Більше новин