(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

16 ПІДПРИЄМЦІВ З УСІЄЇ УКРАЇНИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ROAD SHOW ДО ГРЕЦІЇ

18.03.2017

У рамках реалізації європейського проекту East Invest 2 16 українських компаній взяли участь у бізнес-місії до Афін (Греція), організованій ТПП України.

До складу делегації увійшли такі підприємства, як «Хлібодар» (Запоріжжя), «Мір – шоколадна фабрика (Дніпро), «Фрукта +» (Дніпро), «Індичка» (Суми), «Мак-вар екопродукція» (Вінниця), «Малбі фуд» (Дніпро), «Мокос» (.Київ), «Проскурів» (Хмельницький), «Руно-агро-трейд» (Київ), «Василівське» ( Київська обл.), «Вімал» (Чернігів), «Вішал-агро» (Чернігівська обл.), «Королівські солодощі» (Донецька обл.), «Гудгрейноіл» ( м. Кропивницький), «Істочнік» (Донецька обл.), ПП «Аріна Казілова» (м. Київ).

Делегація відвідала 4-у Міжнародну виставку продукції агро- та харчової промисловості Food Expo Greece-2017, де було представлено 200 стендів з 30 країн світу, а її бюджет склав 500 тис. євро. Також підприємці взяли участь у семінарі, на якому представили агроперобний та харчовий потенціал України та  українські компанії, які беруть участь у виставці.

У ході візиту відбулися b2b переговори з грецькими підприємцями, за результатами яких  компанії  «Хлібодар» та «Індичка» досягнули попередні домовленності щодо співробітництва з грецькими підприємствами.

 

 

Теги: ТППУ, Бізнес, Україна, East Invest, Греція

Анонси

Останні новини