(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

25 представників українського бізнесу вирушають до Казахстану у пошуках партнерів

29.08.2019

5–6 вересня 2019 року за підтримки ТПП України у Нур-Султані відбудеться бізнес-форум «Україна – Казахстан, Центральна Азія», в якому візьмуть участь понад 25 представників вітчизняних підприємств.

Серед них – компанії «Медсвіт», «Стілнет», «Вина князя Трубецького», «Мотордеталь-Конотоп» та інші.

Бізнес-форум  «Україна – Казахстан, Центральна Азія» – це унікальна платформа для представлення продукції та послуг потенційним партнерам, проведення ефективних переговорів.

Форум включатиме наступні формати:

пленарне засідання;

секційні засідання за галузями та проведення зустрічей у форматі В2В;

тренінг для представників українського бізнесу;

відвідання державних і приватних компаній Республіки Казахстан.

Мета заходу  – підвищити конкурентоспроможність вітчизняного бізнесу, інтегруватися в національні і глобальні ланцюжки створення доданої вартості, відкрити доступ до нових ринків. Форум дозволить закласти підвалини для збільшення товарообігу між Україною і Республікою Казахстан, поліпшення підтримки логістики товарів, просування на ринок України і Казахстану прогресивних технологій, ІТ-проектів, інновацій та інвестицій.

Крім того, за його результатами буде проведено аналіз проблемних питань та вироблення «Звернення до зацікавлених міністерств і відомств України та Казахстану з пропонованими шляхами їх вирішення».

Для привернення уваги дофоруму казахстанських підприємців Посольство України в Республіці Казахстан звернулося до державних органів країни, в тому числі до Кабінету Міністрів Республіки Казахстан. Також до запрошення казахстанських учасників  залучені Національна палата підприємців Республіки Казахстан «Атамекен», Зовнішньоторговельна палата Казахстану, Палата підприємців міста Нур-Султан, Торговий дім «Україна-Азія», національні асоціації в сфері продовольчих і промислових товарів тощо.

Організатори форуму:

Посольство України в Республіці Казахстан;

Посольство Республіки Казахстан в Україні;

Торгово-промислова палата України;

Зовнішньоторговельна палата Казахстану;

ТОВ «Торговий дім «Україна-Азія»;

ТОВ «Асоціація експортерів і імпортерів «ЗЕД»;

ТОВ «Центр міжнародної ділової співпраці»;

АТ «Національна компанія KAZAKH INVEST».

Анонси

Останні новини

Більше новин