Третій Міжнародний експортний форум: Інноваційний імпульс: розпочни свій бізнес в ЄС та світі відбувся 12 грудня 2024 року у Києві.
Масштабний івент об'єднав українські експортоорієнтовані компанії, стартапи, організації підтримки бізнесу, бізнес-об'єднання, представників регіональної та місцевої влади.
«Форум виріс у сталу платформу для ефективного діалогу бізнесу та влади. Цьогорічний захід присвячено обговоренню механізмів підтримки експорту та новим змінам в тенденціях ведення експортних операцій під гаслом «Інноваційний імпульс: розпочинай свій бізнес в ЄС та світі». Приємно, що сьогодні ми нагородимо фіналістів Першої в Україні навчальної програми стартапів EIT Founders2Founders project, яка яка об’єднує підприємців та стартапи з різних країн Європи для обміну досвідом, знаннями та інноваціями», - сказав під час відкриття заходу Геннадій Чижиков, президент Торгово-промислова палата України.
Також учасників форуму привітали:
Особливістю нинішнього форуму стало нагородження фіналістів Першої в Україні навчальної програми для стартапів EIT Founders2Founders project, яка об’єднала підприємців та стартапи з різних країн Європи для обміну досвідом, знаннями та інноваціями.
Основна мета цієї ініціативи — створити сприятливі умови для розвитку молодих компаній через підтримку інновацій, інвестування та співпрацю.
Фіналісти програми презентували свої проекти та програми запрошеному журі, VCs та аудиторії заходу, та змагались за грошові призи від Європейського інституту інновацій та технологій EIT :
1 місце – 30 000, 00 Євро
2 місце – 20 000, 00 Євро
3 місце – 10 000, 00 Євро
Вітаємо переможців!
У конкурсі змагались проекти з енергозбереження, цифрові платформи та додатки.
Ми щасливі сприяти зростанню стартап-спільноти в Україні!
Дякуємо всім учасникам, спікерам та партнерам за формування інноваційного комм’юніті України!
Теги: Бізнес-форум, ТППУ, Геннадій Чижиков